Dodaj ogłoszenie o pracy


Pomaluj szynobus! - konkurs Kolei Mazowieckich

21 czerwca – rozpoczął się konkurs zorganizowany przez „Koleje Mazowieckie – KM” na projekt malatury autobusu szynowego, który pojawi się na mazowieckich szlakach jeszcze w tym roku. Projekty można składać do 5 lipca.

Koleje Mazowieckie po raz 3. ogłaszają konkurs na projekt malatury – tym razem nowoczesnego autobusu szynowego firmy NEWAG S.A. Lokomotywy TRAXX pomalowane według pomysłu Dominiki Niksy oraz Elfy, dla których projekt malatury wykonała Anna Malinowska, jeżdżą już po mazowieckich szlakach. Taką wizytówkę może mieć każdy, wystarczy być pełnoletnim.
Konkurs będzie trwał od 21 czerwca do 5 lipca 2013 roku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy opracować projekt malatury autobusu szynowego wyprodukowanego przez NEWAG S.A. dla Kolei Mazowieckich, zgodny z warunkami projektu konkursowego, wykorzystując grafikę wektorową.

- Konkurs na malaturę TRAXX-ów spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy 150 oryginalnych projektów. Podobnie było z projektami na malaturę Elfów. Dlatego kolejny raz stawiamy na kreatywność młodych ludzi – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy KM.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę niespodziankę. Kapituła Konkursowa może również  przyznać wyróżnienia specjalne. Przy wyborze laureatów pod uwagę będzie brana m.in. oryginalność projektu, walory artystyczne, użyteczność oraz zgodność z obowiązującym w spółce Systemem Identyfikacji Wizualnej.

Projekty można przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 lipca 2013 r., do godz. 16.00. Szczegółowy regulamin konkursu oraz warunki projektu konkursowego znajdą się już w najbliższy piątek – 21 czerwca,  na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl.

 

(źr. "KM" Koleje Mazowieckie)

 


Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.