Dodaj ogłoszenie o pracy


DHL Global Forwarding Spedytorem Lotniczym Roku 2013

Zwycięstwo DHL GF w kategorii Airfreicht Forwarder of the Year 2013 podczas tegorocznych World Air Cargo Awards. Prestiżowa nagroda została przyznana za globalny zasięg sieci, obsługę klienta i wydajność oraz zaangażowanie w rozwój nowych technologii.

Ten liczący się w branży tytuł Lotniczego Spedytora Roku 2013 został przyznany podczas gali World Air Cargo Awards. Tegoroczne najważniejsze międzynarodowe wydarzenie w branży lotniczych przewozów towarowych odbyło się  5 czerwca 2013 r. w renomowanym hotelu The Westin Grand, Monachium Arabellapark. W kategorii fracht lotniczy nagrodzony spedytor DHL GF okazał się najlepszy w zakresie konkursowych kryteriów: globalnego zasięgu sieci, nacisku na obsługę klienta i wydajność oraz zaangażowanie w rozwój nowych technologii.

- Prezentacja nagród World Air Cargo Awards to prawdziwe święto naszej branży, jest to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z całego świata, ale też celebracja międzynarodowych osiągnięć przewozów cargo. Zwycięstwo DHL Global Forwarding jest wyjątkowym wyróżnieniem i uhonorowaniem rzetelnego podejścia do prowadzonego przez nas biznesu. Otrzymanie tej prestiżowej nagrody, to docenienie naszych wysiłków przez międzynarodowe środowisko, niesie za sobą splendor i daje poczucie satysfakcji z bycia częścią profesjonalnego zespołu DGF oraz motywację do dalszej pracy - mówi Krzysztof Bielica – Dyrektor Zarządzający w DHL Global Forwarding.

World Air Cargo Awards są nadawane raz do roku w 10 kategoriach m.in. Lotniczy Spedytor Roku, Najlepsza Międzynarodowa Firma Kurierska, czy Najlepsze Lotnisko.

(źr. DHL Global Forwarding)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.