Dodaj ogłoszenie o pracy


DSV w nowej siedzibie

Polski oddział Grupy DSV zmienia siedzibę spółki w Warszawie. Firma przeprowadzi się do nowego biura pod koniec marca 2013 r. z ul. Mińskiej na Mokotów w Warszawie.
Nowoczesny obiekt klasy A+ usytuowany jest w centrum biznesowym Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej 34A. Nowa siedziba Grupy będzie trzykrotnie większa od obecnej i zajmie w sumie powierzchnię 3 tys. m2
- Głównym powodem zmiany siedziby jest dynamiczny rozwój naszej firmy. W połowie roku Grupa DSV powiększyła się o czwartą spółkę - International Shared Services, odpowiedzialną za usługi księgowe, finansowe oraz IT dla innych członków międzynarodowej Grupy DSV. Nowy obiekt zapewni nam wystarczającą ilość miejsca dla wszystkich spółek, w tym również DSV Road, DSV Air&Sea oraz DSV Solutions – tłumaczy Thomas Jansson, CFO Grupy DSV oraz prezes DSV International Shared Services.
Dokonując wyboru nowej lokalizacji zarząd DSV kierował się przede wszystkim względami praktycznymi. Nowy obiekt charektarezuje się też dużo wyższym standardem. Przeprowadzka odbędzie się pod koniec marca 2013 roku. Wszystkie dotychczasowe numery telefonów oraz adresy mailowe pozostaną bez mian.
(źr. Grupa DSV)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.