Dodaj ogłoszenie o pracy


System Alliance Europe otwiera nowe oddziały i rozszerza sieć

Do sieci przewoźników skupiającej dostawców usług logistycznych średniej wielkości - System Alliance Europe - należy 51 firm spedycyjnych oraz 183 oddziały partnerów w 25 krajach. Wieloletni partnerzy rozbudowują właśnie sieć poprzez zarejestrowanie dodatkowych oddziałów. Firma H. Essers & Zonen Internationaal Transport  zarejestrowała obecnie i jest reprezentowana przez dwa oddziały: w Genk i Wilrijk. Firma Raben Polska  dołączyła z oddziałem w Liszkach i posiada ogółem siedem zarejestrowanych oddziałów.

 

Dodatkowo 25 września 2012 r. hiszpański oddział Hellmann Worldwide Logistics S.A. podpisał umowy partnerskie z System Alliance Europe z mocą wsteczną od 1 lipca 2012 r. Dzięki nim ta europejska sieć rozszerza swój zasięg geograficzny na terenie Hiszpanii.

 

Jak każdy partner System Alliance Europe, hiszpański oddział Hellmann dołączył do sieci po spełnieniu wymagań programu partnerskiego, zarządzania jakością i IT oraz wykazując dbałość o najwyższą jakość swoich produktów. Od 01 lipca 2012 r. oddział posiada dwie nowe filie: w El Prat de Llobregat (Barcelona) oraz w Madrycie. Podejmując współpracę z System Alliance Europe w zakresie transportu drobnicy, hiszpański oddział Hellmann zyskuje bezpośrednią korzyść wynikającą z centralnego zarządzania jakością i ujednoliconego systemu IT, jak również systemu rozliczeniowego System Alliance Europe. Nowi partnerzy, z pożytkiem dla swoich klientów, uzyskują możliwość korzystania z asortymentu produktów „Star Services”, systemów „Tracking and Tracing” (identyfikacji i śledzenia), ogólnoeuropejskiego systemu poleceń odbioru oraz systemu terminali przeładunkowych.

 

System Alliance Europe oferuje klientom ogólnoeuropejską platformę umożliwiającą transport drobnicy za pośrednictwem lokalnych partnerów. Dzięki wsparciu organizacyjnemu i informatycznemu gwarantuje wysoką jakość usług, przejrzystość procesów oraz niezawodną obsługę przesyłek.

(Źr. Hellmann Worldwide Logistics, więcej informacji na: www.systemallianceeurope.net)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.