Dodaj ogłoszenie o pracy


Zobacz na You Tube jak wygląda praca w Siódemce

Firma kurierska Siódemka jest aktywna nie tylko na Facebooku oraz Google+, ale także w serwisie YouTube, gdzie prezentuje m.in. case studies, opisujące funkcjonowanie rozwiązań narzędziowych, usług oferowanych przez Siódemkę oraz na czym polega praca w firmie kurierskiej.


Na siódemkowym kanale You Tube znajdą się także filmy pokazujące dobre praktyki na rynku przesyłek kurierskich oraz filmowe ilustracje codziennej pracy kurierów. Dzięki filmom można zajrzeć za kulisy firmy i obserwować proces obsługi paczek od nadania, aż po dostarczenie jej do odbiorcy.


- Zależy nam na tym, aby prowadzić rzeczywisty dialog z naszymi klientami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych możemy pokazać życzliwą i przyjazną twarz naszej firmy – nie poprzez sztuczne kreowanie wizerunku, ale dzięki rzetelnej rozmowie – zaznacza Marcin Kruszyński PR manager Siódemka SA. Dyskusję prowadzimy m.in. na facebookowym profilu Siódemki. Odpowiadamy na bieżąco na posty i nie boimy się trudnych tematów.

Na facebookowej „tablicy” firmy zamieszczane są nie tylko informacje dotyczące aktualnej oferty, ale również relacje z szeregu inicjatyw podejmowanych w dziedzinie wspierania sportu (fanpage jest licznie odwiedzany przez fanów siatkówki i sportów motorowych) i działań charytatywnych. Siódemka prezentuje także tajniki pracy na poszczególnych stanowiskach w firmie oraz organizuje liczne konkursy zachęcające użytkowników do aktywnego budowania społeczności marki. Zobacz filmy o Siódemce na You Tube: http://www.youtube.com/user/siodemkakurierzy?feature=results_main

 

(źr. Siódemka SA)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.