Dodaj ogłoszenie o pracy


TimoCom „Najlepszą Marką 2012“ wśród giełd transportowych

 

Czytelnicy niemieckiego Wydawnictwa ETM (czasopism lastauto omnibus, trans aktuell oraz FERNFAHRER) wybrali najlepszą giełdę transportową. W tym roku ponownie, jednogłośnie opowiedzieli się za przyznaniem tytułu firmie TimoCom - "Najlepsza Marka 2012" w kategorii "Najlepsza giełda transportowa". Tak jak w poprzednich latach przedsiębiorstwo z Dusseldorfu wygrało i po raz czwarty z kolei, pokonało licznych konkurentów.


Nagroda wydawnictwa ETM oznacza innowacyjne produkty i usługi, które ułatwiają codzienny biznes transportowy. Dokładnie te kryteria spełnia giełda ofert transportowych TC Truck&Cargo®, ponieważ pomaga przedsiębiorcom zaangażowanym w transport w ich codziennej dyspozycji; na przykład przy zapobieganiu pustym przebiegom. Dyrektor


Liczba ofert, serwis i bezpieczeństwo odgrywają decydującą rolę
TimoCom zapunktowało szczególnie dzięki dużej ilości ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych ogłaszanych na giełdzie oraz nowemu serwisowi. To, że oprogramowanie zostało dobrze przyjęte przez klientów, odzwierciedla historyczna liczba ofert 415.858 zamieszczonych na giełdzie w kwietniu 2011, w ciągu zaledwie jednego dnia. Wielu klientów korzysta również z nowo wprowadzonych usług, jak infolinia dla osób będących w trasie. Nowy serwis TimoCom Identify umożliwiający sprawdzanie partnerów biznesowych zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Ponadto giełda wykorzystuje portale społecznościowe do przekazywania informacji i dyskusji o produktach i usługach.


W przyszłości TimoCom zamierza nie tylko pozostać na pozycji europejskiego lidera wśród giełd transportowych, ale również tworzyć wraz ze swoimi pracownikami dalsze produkty, które ułatwią codzienną pracę klientów oraz sprawią, że procesy transportowe staną się jeszcze bardziej wydajne.


(źr. TimoCom)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.