Konto pracodawcy


Monika Rajska-Wolińska z Colliers International w finale konkursu Bizneswoman Roku

Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający firmy Colliers International w Polsce znalazła się w ścisłym finale konkursu Bizneswoman Roku.
16 najbardziej wpływowych przedstawicielek małego i wielkiego biznesu zakwalifikowało się do finału IV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, którego organizatorami jest Radio PiN i „Sukces Pisany Szminką". Kandydatki startują w trzech kategoriach – własna firma, korporacja oraz działalność na rzecz kobiet. Monika Rajska-Wolińska reprezentuje międzynarodową korporację, która jest jedną z czołowych firm doradczych na świecie na rynku nieruchomości komercyjnych.
Wśród licznych osiągnięć Moniki Rajskiej-Wolińskiej wymienić można między innymi zbudowanie od podstaw działających dziś prężnie kilku działów: Zarządzania Nieruchomościami, Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych, Certyfikacji Zielonych  Budynków, Facility Management, oraz Wynajmu Powierzchni Biurowych reprezentujący Właścicieli budynków. Pod kierownictwem Moniki Colliers International był wielokrotnie nagradzany w konkursach branżowych m.in. zdobył nagrodę na najlepszej agencji powierzchni magazynowych, biurowych, handlowych czy najlepszego zarządcy nieruchomości. W 2012 roku Colliers International w Polsce zdobył również uznanie na arenie międzynarodowej otrzymując notę 5* dla Najlepszej Firmy Doradczej z zakresu Nieruchomości w Polsce w konkursie International Property Awards Europe 2012-2013.
- Monika jest jedną z najbardziej interesujących, ambitnych i zmotywowanych osób jakie znam. Doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, a do zadań podchodzi bardzo profesjonalnie. Współpracuję z Colliers już od trzech lat, a mój wybór w dużej mierze opierał się na ocenie umiejętności i postawy lidera firmy Moniki Rajskiej-Wolińskiej – Eyal Litwin, vice president, Adgar, Investments & Development.
Ważnym elementem strategii działania Moniki jest przywiązywanie dużej wagi do wartości rodzinnych i kultywowanie ich wśród pracowników. W 2012 roku Colliers już po raz kolejny otrzymał wyróżnienie jako firma przyjazna mamie. Colliers oferuje rodzicom konkretne rozwiązania, jak na przykład dodatkowy, płatny miesiąc urlopu macierzyńskiego oraz dwa tygodnie urlopu  tacierzyńskiego, elastyczne godziny pracy dla kobiet w ciąży oraz możliwość skrócenia dziennego czasu pracy.
Obecnie rozpoczął się drugi etap konkursu, w którym Jury wybierze laureatki w trzech kategoriach – Moja Firma, Korporacja oraz Działalność na rzecz Kobiet. Ich nazwiska zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych w drugiej połowie lutego.
(źr. Colliers International)

 

Zobacz także:
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Nowe zasady wystawiania faktur – NIP na paragonie
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Ile na pakiecie mobilności straci Polska?
Nadal rządzą diesle - transport drogowy w Europie musi się zmienić
Polski rynek inwestycyjny w świetnej kondycji
Wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej – komentarz ID Logistics
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Dzień Maszynisty - Koleje Mazowieckie wyszkoliły prawie 500 maszynistów
PCC ogłasza nowe połączenie kolejowe na trasie Azja - Europa
Dachser otworzył oddział w Rzeszowie
W M3 wdrożono chmurowe zarządzanie transportem - osiągnięto 35 proc. oszczędnoś ...
InPost Mansalu 2019 – do zdobycia dwa ośmiotysięczniki w ciągu jednego roku, czy ...
JF Hillebrand rozwija usługi dla enoturystyki
Zdążyć na czas – Fracht FWO Polska o transporcie wyposażenie quada na rajd w Ch ...
Połączenie mocy maszyny z ludzką sprwnością - DB Schenker bada wykorzystanie egz ...
Sprzedano część Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC