Konto pracodawcy


Monika Rajska-Wolińska z Colliers International w finale konkursu Bizneswoman Roku

Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający firmy Colliers International w Polsce znalazła się w ścisłym finale konkursu Bizneswoman Roku.
16 najbardziej wpływowych przedstawicielek małego i wielkiego biznesu zakwalifikowało się do finału IV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, którego organizatorami jest Radio PiN i „Sukces Pisany Szminką". Kandydatki startują w trzech kategoriach – własna firma, korporacja oraz działalność na rzecz kobiet. Monika Rajska-Wolińska reprezentuje międzynarodową korporację, która jest jedną z czołowych firm doradczych na świecie na rynku nieruchomości komercyjnych.
Wśród licznych osiągnięć Moniki Rajskiej-Wolińskiej wymienić można między innymi zbudowanie od podstaw działających dziś prężnie kilku działów: Zarządzania Nieruchomościami, Doradztwa i Rozwoju Projektów Inwestycyjnych, Certyfikacji Zielonych  Budynków, Facility Management, oraz Wynajmu Powierzchni Biurowych reprezentujący Właścicieli budynków. Pod kierownictwem Moniki Colliers International był wielokrotnie nagradzany w konkursach branżowych m.in. zdobył nagrodę na najlepszej agencji powierzchni magazynowych, biurowych, handlowych czy najlepszego zarządcy nieruchomości. W 2012 roku Colliers International w Polsce zdobył również uznanie na arenie międzynarodowej otrzymując notę 5* dla Najlepszej Firmy Doradczej z zakresu Nieruchomości w Polsce w konkursie International Property Awards Europe 2012-2013.
- Monika jest jedną z najbardziej interesujących, ambitnych i zmotywowanych osób jakie znam. Doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, a do zadań podchodzi bardzo profesjonalnie. Współpracuję z Colliers już od trzech lat, a mój wybór w dużej mierze opierał się na ocenie umiejętności i postawy lidera firmy Moniki Rajskiej-Wolińskiej – Eyal Litwin, vice president, Adgar, Investments & Development.
Ważnym elementem strategii działania Moniki jest przywiązywanie dużej wagi do wartości rodzinnych i kultywowanie ich wśród pracowników. W 2012 roku Colliers już po raz kolejny otrzymał wyróżnienie jako firma przyjazna mamie. Colliers oferuje rodzicom konkretne rozwiązania, jak na przykład dodatkowy, płatny miesiąc urlopu macierzyńskiego oraz dwa tygodnie urlopu  tacierzyńskiego, elastyczne godziny pracy dla kobiet w ciąży oraz możliwość skrócenia dziennego czasu pracy.
Obecnie rozpoczął się drugi etap konkursu, w którym Jury wybierze laureatki w trzech kategoriach – Moja Firma, Korporacja oraz Działalność na rzecz Kobiet. Ich nazwiska zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych w drugiej połowie lutego.
(źr. Colliers International)

 

Zobacz także:
kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Pakiet mobilności - jeszcze kilka wskazówek
FedEx Express opublikował zestaw wytycznych dla rowerzystów
Co warto wiedzieć o sprawozdaniach rocznych ADR?
Kto skorzysta z nowego ZUS+?
Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy
Bruksela o krok bliżej do zatwierdzenia pakietu mobilności
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
W 2020 roku powierzchnia magazynów urośnie o co najmniej 10 proc. - najwięcej na Mazowszu i Śląsku
Druga dekada XXI wieku była złotą erą gospodarki, a co po niej…
Jak rozwija się polski transport zasilany paliwami alternatywnymi?
Ryzyko cybernetyczne największym zagrożeniem dla firm
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
SPEDCONT rozpoczyna dostawy gazu
RTV EURO AGD – wprowadza płatność kartą przy dostawie zamówienia
CHEP Polska z tytułem Top Employer
Poczta Polska zawiesza przyjmowanie przesyłek do Chin
60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy
DHL partnerem logistycznym 25. filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”
PEKAES otworzył 20. Oddział sieci drobnicowej
CEVA Logistics wzmacnia organizację i zapowiada dynamiczny rozwój w 2020 roku
Loconi inwestuje w innowacyjne systemy – tworzy platformy rezerwacyjne i listy prze ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC