Dodaj ogłoszenie o pracy


Kuehne + Nagel w Polsce - nowe linie drobnicowe do krajów Beneluksu

 

 

Kuehne + Nagel wprowadziła kilka linii drobnicowych do Belgii (Duiven), Holandii (Mechelen) oraz Luxemburga (Contern). Nowe połączenia obejmują najważniejsze kierunki wymiany handlowej. Hub zlokalizowany w Bad (Niemcy) umożliwia niezawodny oraz efektywny serwis pomiędzy najważniejszymi centrami produkcji i głównymi rynkami wymiany Polski z krajami Beneluksu.
Dzięki ustalonym codziennym harmonogramom wyjazdów i czasom dostaw, firma gwarantuje niezawodny serwis, a czas dostawy z usługą „door to door” to 2-3 dni.
- Nieustannie rozwijamy sieć  naszych linii przez bezpośrednie połączenia do państw Europy Zachodniej i Wschodniej dzięki czemu zapewniamy solidny serwis drobnicowy dla naszych klientów. Wszystkie firmy przewozowe z którymi współpracujemy, są wybierane po przejściu wymagającego procesu weryfikacji przewoźników. Ponadto w celu utrzymania jakości i integralności regularnie odbywają się audyty świadczonych usług. Istniejący serwis FTL oraz LTL również nie budzi żadnych zastrzeżeń – powiedział Holger Berg, manager międzynarodowej spedycji drogowej Kuehne + Nagel w Polsce.
Ulepszony serwis spedycji drogowej gwarantuje dostawę z usługą „door to door”, a nawet dystrybucję towarów niebezpiecznych od i do każdego kodu pocztowego w tych państwach. Dzięki docenionemu przez klientów systemowi zarządzania informacją logistyczną (KN Login) zapewniona jest swobodną widoczność on-line każdej przesyłki. Z systemu KN Login klienci mogą korzystać podczas całego łańcucha dostawy; w dowolnym momencie sprawdzić przepływ swoich ładunków i uzyskać dane o przewidywanym czasie dostawy.
Możliwe jest sprawdzenie danych historycznych, wygenerowanie raportów o przesyłkach, jak również zanalizowanie zarządzania na poziomie transportu, opakowania czy zamówienia. Ponadto funkcja obrazowania dokumentów umożliwia klientom przeglądanie dokumentów wysyłki, faktur handlowych, listy opakowań itp.
(źr. Kuehne + Nagel)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.