Dodaj ogłoszenie o pracy


mPomoc - mobilny assistance przyda się w czasie wakacji

 

Firma Europ Assistance Polska wprowadziła na rynek nową aplikację mobilną mPomoc. To pierwsza kompleksowa na polskim rynku mobilna aplikacja assistance, która pozwala zgłosić zdarzenie bez konieczności kontaktu telefonicznego z Centrum Alarmowym.

 

Po pobraniu aplikacji wystarczy wprowadzić podstawowe dane, by w razie konieczności w szybki i przyjazny sposób powiadomić o zdarzeniu wymagającym interwencji assistance. Za pomocą zainstalowanej aplikacji kontakt z Centrum Alarmowym odbywa się poprzez automatyczne wysyłanie danych o rodzaju zdarzenia, lokalizacji, a także danych polisy i samochodu. Zgłoszenie takie jest automatycznie przyjmowane przez system obsługi klientów w Europ Assistance Polska, a konsultanci natychmiast organizują pomoc. Dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS, miejsce zdarzenia jest dokładnie ustalane, co znacząco wpływa na komfort i czas realizacji usługi.

Aplikacja jest indywidualizowana i dostosowywana do potrzeb poszczególnych programów assistance realizowanych przez Europ Assistance Polska, a także do rodzaju polisy klienta. Dzięki temu, klient pobiera aplikację dopasowaną do jego zakresu świadczeń i jest w stanie wybrać z listy jedynie takie usługi, które przysługują mu w ramach wykupionej polisy.

 

- Aplikacja mPomoc to jedno z naszych najnowszych rozwiązań, stworzone aby w oparciu o dostępne technologie szybciej i wygodniej pomagać klientom w sytuacjach typu assistance. Wykorzystywanie innowacji technologicznych w obszarze care services i assistance to jedno z głównych założeń Assistance 2.0 – dodaje Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

 

Aplikacja mPomoc stworzona została w wersji na telefony iPhone, a wkrótce zostanie również udostępniona na urządzenia mobilne z systemem Android.

(źr. Europ Assistance)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.