Dodaj ogłoszenie o pracy


Auto elektryczne do wypożyczenia w obniżonej cenie

Ceny wynajmu aut elektrycznych mają być motywacją dla klientów, którzy coraz częściej pytają o ich dostępność. Dlatego wypożyczalnia Express zdecydowała się na obniżenie stawki za dobę najmu, aby klient nie odkładał decyzji na późnej tylko z uwagi na dość wysoką cenę.

 

Nowa cena wynosi 149 złotych za dobę, z pełnym ładowaniem. Cena jest porównywalna z wynajmem aut standardowych i można powiedzieć, że to niespodzianka w perspektywie zbliżającego się wysokiego sezonu dla branży wynajmu. 
- Chcemy stworzyć możliwość wynajmu tego nietuzinkowego auta jakim jest pojazd elektryczny każdemu potencjalnemu Klientowi – mówi Rafał Olszewski, kierownik wypożyczani Express. Rozwój mobilności elektrycznej w Polsce powinien być wspierany konkretnymi działaniami, które przekładać się będą między innymi na zwiększanie dostępu do tego rodzaju nowości – dodaje.

 

Wypożyczalnia Express jako pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie wprowadziła jesienią ubiegłego roku do swojej oferty auta elektryczne. Dzięki współpracy z firmą e+, która zajmuje się rozpowszechnianiem mobilności elektrycznej w Polsce, Klienci mogą korzystać z 12 punktów doładowań w 4 popularnych warszawskich centrach handlowych. W pełni naładowanym samochodem można przejechać około 150 km.
(źr. Express S.A.)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.