Konto pracodawcy


C.H. Robinson z tytułem Top Employer 2019

C.H. Robinson został wyróżniony tytułem Top Employer 2019, który został przyznany firmie za wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i stosowanie najlepszych praktyk HR. Nagroda ta zainaugurowała jednocześnie, planowane na ten rok, strategiczne działania C.H. Robinson w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów.


C.H. Robinson, globalny dostawca usług 3PL, otrzymał wyróżnienie przyznawane najlepszym pracodawcom przez niezależny instytut badawczy Top Employers Institute. Eksperci docenili warunki pracy i rozwoju pracowników zgodne z międzynarodowymi standardami. Top Employers Institute to organizacja, która za pomocą globalnego badania analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów,  wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura. Instytut certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

- Zagwarantowanie naszym pracownikom środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi ich talentów jest dla nas szczególnie istotne. Dlatego już od pierwszego dnia współpracy oferujemy im atrakcyjne możliwości rozwoju takie jak m.in. kompleksowy program wdrożeniowy, cykl kursów Learning & Development oraz szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych w ramach programu Leadership Development” – skomentował Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

- Pracownicy są największą wartością C.H. Robinson. Rozwój kadr jest też jednym ze strategicznych planów naszej firmy na 2019 rok w Polsce – dynamicznie będziemy inwestować w poszerzenie zespołów biznesowych oraz IT. Jesteśmy przekonani, że certyfikat potwierdzający najwyższe standardy zatrudnienia w naszej firmie będzie pomocny w osiągnięciu tego ważnego dla nas celu- powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią, zarządzający polskim oddziałem firmy:

C.H. Robinson zatrudnia obecnie 15 tys. pracowników, specjalistów w zakresie logistyki i transportu, z czego 460 pracuje w oddziale w Polsce w 9 lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Teresinie i Bieruniu.

Aktualne oferty pracy w C.H. Robinson znaleźć można na stronie: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/, a więcej o tym pracodawcy dowiesz się z wizytówki C.H. Robinson dostępnej pod linkiem: C.H Robinson 

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

(źr. C.H. Robinsnon)

kobiety w logistyce
Ellina Lolis country managerem JF Hillebrand – operatora logistycznego rynku napojów i alkoholi
Polka awansowała w globalnej strukturze Grupy GEFCO
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Uwaga na świąteczne zakazy ruchu dla ciężarówek w UE!
Czym firmy z sektora MŚP motywują swoich pracowników?
Do czego polski przewoźnik ma najwięcej pytań?
Jak przygotować kierowcę do kontroli?
Prowadzisz magazyn – lepiej sprawdź czy masz instrukcję bhp prac transportowych
Jak obniżyć koszty operacyjne firm?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
HR-owcy w Polsce nie znają pojęcia wellbeing!
Europosłowie przegłosowali tachografy w busach
To jak to jest z tym VAT-em?
Kapitał azjatycki płynie coraz szerszym strumieniem na polski rynek magazynowy
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
DKV wyróżniony tytułem Great Place to Work®
Kuehne + Nagel uruchamia fracht morski z gwarantowanym czasem dostawy
7R rozpoczyna realizację 7R Park Warsaw West I
FM Logistic otwiera centrum dystrybucji w Wietnamie
FedEx Express podpisał kontrakt z UEFA na sponsoring rozgrywek National Team Footba ...
Rohlig Suus Logistics uruchamia kolejny magazyn
GLS Poland otwiera nową filię
Najbardziej atrakcyjni pracodawcy są pośród trzech branż
Uniwersytet Morski i Port Gdańsk organizują konkurs grantowy dla studentów
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC