Konto pracodawcy


C.H. Robinson z tytułem Top Employer 2019

C.H. Robinson został wyróżniony tytułem Top Employer 2019, który został przyznany firmie za wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i stosowanie najlepszych praktyk HR. Nagroda ta zainaugurowała jednocześnie, planowane na ten rok, strategiczne działania C.H. Robinson w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów.


C.H. Robinson, globalny dostawca usług 3PL, otrzymał wyróżnienie przyznawane najlepszym pracodawcom przez niezależny instytut badawczy Top Employers Institute. Eksperci docenili warunki pracy i rozwoju pracowników zgodne z międzynarodowymi standardami. Top Employers Institute to organizacja, która za pomocą globalnego badania analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów,  wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura. Instytut certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

- Zagwarantowanie naszym pracownikom środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi ich talentów jest dla nas szczególnie istotne. Dlatego już od pierwszego dnia współpracy oferujemy im atrakcyjne możliwości rozwoju takie jak m.in. kompleksowy program wdrożeniowy, cykl kursów Learning & Development oraz szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych w ramach programu Leadership Development” – skomentował Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

- Pracownicy są największą wartością C.H. Robinson. Rozwój kadr jest też jednym ze strategicznych planów naszej firmy na 2019 rok w Polsce – dynamicznie będziemy inwestować w poszerzenie zespołów biznesowych oraz IT. Jesteśmy przekonani, że certyfikat potwierdzający najwyższe standardy zatrudnienia w naszej firmie będzie pomocny w osiągnięciu tego ważnego dla nas celu- powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią, zarządzający polskim oddziałem firmy:

C.H. Robinson zatrudnia obecnie 15 tys. pracowników, specjalistów w zakresie logistyki i transportu, z czego 460 pracuje w oddziale w Polsce w 9 lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Teresinie i Bieruniu.

Aktualne oferty pracy w C.H. Robinson znaleźć można na stronie: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/, a więcej o tym pracodawcy dowiesz się z wizytówki C.H. Robinson dostępnej pod linkiem: C.H Robinson 

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

(źr. C.H. Robinsnon)

kobiety w logistyce
Różnice wynagrodzeń kobiet i mężczyzn w Polsce są jedne z najniższych w UE
Kobiety w zarządach firm - perspektywa globalna
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
OCRK o niewzruszalności mandatu karnego
Wdrożenie inteligentnych tachografów – więcej pytań niż wiadomych!
Zasady odpoczynku kierowcy pojazdu ciężarowego na promie – o czym pamiętać nale ...
Zmiany zasad rozliczania kryptowalut – jak to działa?
Jedziesz na Węgry – koniecznie weź ze sobą dokument o badaniu technicznym
Czy w roku 2019 zdrożeje OC?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Przewoźnicy płaczą i płacą - czyli o wynagrodzeniach minimalnych w Europie
Psucie prawa – o ustawodawstwie celnym UE oczami brokera celnego!
Co zdominuje transport w 2019 roku?
Zmiany w ustawie o prawie lotniczym ułatwią realizację CPK
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Dziewiąta edycja Transport Week 2019 już za trzy tygodnie w Gdyni
DB Schenker uruchomił połączenie intermodalne między Polską a Turcją
Poczta Polska uruchomiła międzynarodową przesyłkę paletową
Aktywizacja bezrobotnych – czy rządowe bony się sprawdzają?
C.H. Robinson z tytułem Top Employer 2019
WISTA Poland – podsumowanie 2018 i plany na rok 2019!
DKV wprowadza możliwość płatności za mandaty kartą paliwową
Dachser rozbudowuje poznański oddział
ID Logistics i Sogefi rozwijają współpracę
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC