Konto pracodawcy


C.H. Robinson z tytułem Top Employer 2019

C.H. Robinson został wyróżniony tytułem Top Employer 2019, który został przyznany firmie za wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i stosowanie najlepszych praktyk HR. Nagroda ta zainaugurowała jednocześnie, planowane na ten rok, strategiczne działania C.H. Robinson w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów.


C.H. Robinson, globalny dostawca usług 3PL, otrzymał wyróżnienie przyznawane najlepszym pracodawcom przez niezależny instytut badawczy Top Employers Institute. Eksperci docenili warunki pracy i rozwoju pracowników zgodne z międzynarodowymi standardami. Top Employers Institute to organizacja, która za pomocą globalnego badania analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów,  wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura. Instytut certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

- Zagwarantowanie naszym pracownikom środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi ich talentów jest dla nas szczególnie istotne. Dlatego już od pierwszego dnia współpracy oferujemy im atrakcyjne możliwości rozwoju takie jak m.in. kompleksowy program wdrożeniowy, cykl kursów Learning & Development oraz szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych w ramach programu Leadership Development” – skomentował Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

- Pracownicy są największą wartością C.H. Robinson. Rozwój kadr jest też jednym ze strategicznych planów naszej firmy na 2019 rok w Polsce – dynamicznie będziemy inwestować w poszerzenie zespołów biznesowych oraz IT. Jesteśmy przekonani, że certyfikat potwierdzający najwyższe standardy zatrudnienia w naszej firmie będzie pomocny w osiągnięciu tego ważnego dla nas celu- powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią, zarządzający polskim oddziałem firmy:

C.H. Robinson zatrudnia obecnie 15 tys. pracowników, specjalistów w zakresie logistyki i transportu, z czego 460 pracuje w oddziale w Polsce w 9 lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Teresinie i Bieruniu.

Aktualne oferty pracy w C.H. Robinson znaleźć można na stronie: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/, a więcej o tym pracodawcy dowiesz się z wizytówki C.H. Robinson dostępnej pod linkiem: C.H Robinson 

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

(źr. C.H. Robinsnon)

kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
Bezpieczna podróż naszych dzieci w wakacje – jak o to zadbać?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Pakiet mobilności – jeszcze nie wszystko stracone
Ponad 530 mld euro wydaje się w UE na zlecenia transportu towarów
Sezon urlopowy - trudny czas dla kierowców ciężarówek
Tureckie sklepy powalczą o polskich klientów - debiutują zagraniczne platformy handlowe
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
DB Schenker w Polsce otwiera nowy magazyn dla Nissens Automotive
Myto w Niemczech – pojazdy na gaz zwolnione z opłat!
Dachser prowadzi badania nad możliwościami wykorzystania sztucznej inteligencji
Już wkrótce Czechy zmienią system myta
Padł historyczny rekord w przeładunkach Portu Gdańsk
Akademia Logistyki DHL zgromadziła rekordową liczbę uczestników
15 lat Kolei Mazowieckich
Kuehne + Nagel przejmuje kolejne spółki i rozszerza wachlarz usług
Od magazyniera po managera - ID Logistics prowadzi wielką rekrutację 800 osób na r ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC