Dodaj ogłoszenie o pracy
Monika
Kunikowska-Gutowska
Recruiter
Kontakt
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy

C.H. Robinson jako pracodawca

Realizowany przez nas model biznesowy sprawia, że pracownicy są najważniejszą wartością firmy. Ich rozwój to jeden z kluczowych dla nas obszarów, w który inwestujemy już od pierwszego dnia współpracy. Dbamy o poszerzanie kompetencji zatrudnionych przez nas osób na każdym etapie ich ścieżki zawodowej – począwszy od programu szkoleniowego JumpStart. Nasze działania w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów zostały docenione przez międzynarodowy instytut Top Employers Institute, który w 2023 roku po raz piąty przyznał C.H. Robinson w Polsce tytuł Top Employer. Każde biuro C.H. Robinson tętni życiem. Zespoły firmy na świecie, w tym w ponad 40 biurach w Europie tworzą dynamiczne, otwarte i zaangażowane osoby, które w codziennej pracy osiągają sukcesy. W C.H. Robinson rozwijają się w międzynarodowym środowisku, pracując w różnorodnych, ale zintegrowanych zespołach.

Co nas wyróżnia?

Podejście do pracownika. Bez ludzi nasza firma nie istniałaby, a z pewnością nie odnosiłaby takich sukcesów. Ludzie, obok procesów i technologii, stanowią rdzeń C.H. Robinson. Charakteryzuje nas kultura organizacji oparta na współpracy, otwartości a jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele.
Każdy pracownik, również ten o krótszym stażu, jest dla nas niezbędnym kawałkiem układanki. Płaska hierarchia oraz niezwykle dynamiczna i przedsiębiorcza kultura organizacji sprawiają, że nasi ludzie są uprawnieni do podejmowania decyzji, które mają bezpośredni wpływ na biznes. Właśnie dlatego potrzebujemy najlepszych!
Szukamy talentów współpracując z uczelniami wyższymi w Warszawie i Krakowie w ramach programu Talent Navigator, dzięki któremu studenci mają możliwość uczestniczyć w warsztatach organizowanych w firmie, a wybrane osoby mogą odbyć płatne staże wakacyjne.
Troska o społeczności i branżę wpisane są w DNA C.H. Robinson. Każdy z pracowników firmy może stać się ambasadorem programu biznesu odpowiedzialnego społecznie, bezpośrednio wpływając na lokalne społeczności.  Współpracujemy ze Szlachetną Paczką, wspieramy Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oraz Fundację Ronalda McDonalda.

Jak się u nas pracuje?

Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Pracujemy globalnie i każdego dnia wprowadzamy innowacje, aby usprawniać łańcuchy dostaw na całym świecie oraz realizować związane z nimi zadania.

Dzień w firmie!

⇒ dogodne lokalizacje biur - dojazd do pracy to dla nas nie problem!
⇒ poranki rozpoczynamy od wspólnej kawy
⇒ praca z domu? wtedy włączamy się na spotkania online
⇒ w CHR używamy najnowszych technologii
⇒ międzynarodowe środowisko pracy, mówimy w 26 językach!

 

 

 

 

 

 

 

 


Nie czekaj! Rozpocznij karierę w C.H. Robinson już teraz! Jak rekrutujemy?

 

 

 

 

 

 

 

Proces rekrutacji może się różnić w zależności od stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Sprawdź, jakie oferty pracy mamy dla Ciebie. Odwiedź naszą stronę Kariera:

• https://jobs.chrobinson.com/   
https://www.chrobinson.pl/pl-pl/ 

O Firmie

C.H. Robinson to globalna firma z listy Fortune 500. Jesteśmy wiodącą platformą logistyczną dostarczającą rozwiązania spedycyjne wspierające globalne łańcuchy dostaw.
W Polsce firma oferuje usługi spedycji drogowej, morskiej i lotniczej, a także transport specjalistyczny w cysternach i silosach oraz dla branży automotive. Co więcej, biura C.H. Robinson zapewniają doradztwo w zakresie łańcucha dostaw oraz dostarczają innowacyjne rozwiązania technologiczne, wśród nich m.in.: platformę Navisphere®, system zarządzania transportem TMS czy wykorzystanie Big Data.

Dowiedz się więcej o Navisphere: https://www.youtube.com/watch?v=yNyrBciOBNg 

W 2022 roku w Polsce C.H. Robinson w Polsce ponownie otrzymał tytuł Top Employer. Firma działa w 7 biurach w Polsce, zatrudniając specjalistów z szeroką wiedzą o lokalnym i światowym rynku. Ich doświadczenie i zaangażowanie pozwalają świadczyć najwyższej jakości usługi związane z transportem i logistyką. C.H. Robinson jest jednym z wiodących spedytorów frachtu na świecie. Firma powstała w 1905 roku w Stanach Zjednoczonych i przez lata stabilnie zwiększała swoje znaczenie na rynku. W 1993 roku rozszerzyła działalność na Europę poprzez nabycie udziałów w Transeco, francuskim przewoźniku drogowym. Od powstania pierwszego polskiego biura w 1997 roku, znaczenie C.H. Robinson w Polsce sukcesywnie wzrasta.