Konto pracodawcy
Wizytówka pracodawcy
email Jolanta Borawska
Senior Recruiter
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy


C.H. Robinson jako pracodawca

Realizowany przez nas model biznesowy sprawia, że pracownicy są najważniejszą wartością firmy. Ich rozwój to jeden z kluczowych dla nas obszarów, w który inwestujemy już od pierwszego dnia współpracy. Dbamy o poszerzanie kompetencji zatrudnionych przez nas osób na każdym etapie ich ścieżki zawodowej – począwszy od programu szkoleniowego JumpStart odbywającego się w Amsterdamie (dla nowych pracowników), po Win by Design (zaprojektowane według własnej metodologii szkolenie dla działów sprzedaży) oraz Leadership Development Program (program rozwoju talentów). Nasze działania w zakresie pozyskiwania i rozwoju talentów zostały docenione przez międzynarodowy instytut Top Employers Institute, który w 2019 roku przyznał C.H. Robinson w Polsce tytuł Top Employer. Każde biuro C.H. Robinson tętni życiem. Zespoły firmy na świecie, w tym w ponad 45 biurach w Europie tworzą dynamiczne, otwarte i zaangażowane osoby, które w codziennej pracy osiągają sukcesy. W C.H. Robinson rozwijają się w międzynarodowym środowisku, pracując w różnorodnych, ale zintegrowanych zespołach.

Co nas wyróżnia?

Podejście do pracownika. Bez ludzi nasza firma nie istniałaby, a z pewnością nie odnosiłaby takich sukcesów. Ludzie, obok procesów i technologii, stanowią rdzeń C.H. Robinson. Charakteryzuje nas kultura organizacji oparta na współpracy, otwartości a jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele.
Każdy pracownik, również ten o krótszym stażu, jest dla nas niezbędnym kawałkiem układanki. Płaska hierarchia oraz niezwykle dynamiczna i przedsiębiorcza kultura organizacji sprawiają, że nasi ludzie są uprawnieni do podejmowania decyzji, które mają bezpośredni wpływ na biznes. Właśnie dlatego potrzebujemy najlepszych!
Szukamy talentów współpracując z uczelniami wyższymi w Warszawie i Krakowie w ramach programu Talent Navigator, dzięki któremu studenci mają możliwość uczestniczyć w warsztatach organizowanych w firmie, a wybrane osoby mogą odbyć płatne staże wakacyjne.
Troska o społeczności i branżę wpisane są w DNA C.H. Robinson. Każdy z pracowników firmy może stać się ambasadorem programu biznesu odpowiedzialnego społecznie, bezpośrednio wpływając na lokalne społeczności.  Współpracujemy ze Szlachetną Paczką, wspieramy Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oraz Fundację Ronalda McDonalda.

Co oferujemy?
- Szkolenia w naszej siedzibie w Amsterdamie
- Pracę w inspirującym międzynarodowym środowisku oraz stabilnym i zintegrowanym zespole
- Dla wybranych pracowników dofinansowanie studiów
- Premie związane z wynikami zespołu czy też całej firmy
- Nagrody uznaniowe oraz pieniężne dla Pracowników Roku
- Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, systemu kafeteryjnego i bonów zakupowych
- Ubezpieczenie na życie
- Możliwość pracy w organizacji zaangażowanej społecznie. Nasi pracownicy uczestniczą w wielu akcjach charytatywnych: współpracujemy m.in. ze Szlachetną Paczką oraz Fundacją Ronalda McDonalda
- Wspieramy ducha rywalizacji sportowej, dlatego nasi pracownicy biorą udział w wydarzeniach sportowych, takich jak mecze sportowe i biegi
- Jesteśmy członkiem American Chamber of Commerce, dzięki czemu mamy możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciach biznesowych organizowanych pod patronatem AmCham
- Wyjazdy integracyjne i imprezy świąteczne

Nie czekaj! Rozpocznij karierę w C.H. Robinson już teraz! Jak rekrutujemy?

Proces rekrutacji może się różnić w zależności od stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Sprawdź, jakie oferty pracy mamy dla Ciebie. Odwiedź naszą stronę Kariera:

https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/
https://www.chrobinson.pl/pl-pl/ 

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. Talent Acquisition już dziś: TAEurope@chrobinson.com
Uwaga! Pod tym mailem nie są przyjmowane CV. Skorzystaj z tej drogi komunikacji, jeżeli  masz pytania, na które odpowiedzi nie znalazłeś/znalazłaś na naszej stronie.


O Firmie

C.H. Robinson jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań supply chain w oparciu o usługi spedycyjne. W Polsce firma oferuje usługi spedycji drogowej, morskiej i lotniczej, a także transport specjalistyczny w cysternach i silosach oraz dla branży automotive. Co więcej, biura C.H. Robinson zapewniają doradztwo w zakresie łańcucha dostaw oraz dostarczają innowacyjne rozwiązania technologiczne, wśród nich m.in.: platformę Navisphere®, system zarządzania transportem TMS czy wykorzystanie Big Data.

Dowiedz się więcej o Navisphere: https://www.youtube.com/watch?v=yNyrBciOBNg 

W 2019 roku w Polsce C.H. Robinson w Polsce otrzymał tytuł Top Employer. Firma działa w 9 biurach zatrudniających ponad 460 specjalistów z szeroką wiedzą o lokalnym i światowym rynku. Ich doświadczenie i zaangażowanie pozwalają świadczyć najwyższej jakości usługi związane z transportem i logistyką. C.H. Robinson Worldwide (CHRW) jest jednym z wiodących spedytorów frachtu na świecie. Firma powstała w 1905 roku w Stanach Zjednoczonych i przez lata stabilnie zwiększała swoje znaczenie na rynku. W 1993 roku rozszerzyła działalność na Europę poprzez nabycie udziałów w Transeco, francuskim przewoźniku drogowym. Od powstania pierwszego polskiego biura w 1997 roku, znaczenie C.H. Robinson w Polsce stabilnie wzrasta. Dzięki połączeniu z Apreo Logistics SA, wiodącym dostawcą usług logistycznych.

 

Powrót do listy wizytówek
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Czy można kontrolować kierowcę w czasie odpoczynku?
Doba kierowcy - co to jest i jak ją definiować?
Dokumenty kierowcy a odpowiedzialność
Zawieszona akcyza – jak z niej skorzystać?
Jak uniknąć kary za SENT?
Regularne tygodniowe odpoczynki poza kabiną auta to kłopot dla kierowców
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Perspektywy rozwoju transportu drogowego a nowoczesne technologie
Polska Strefa Inwestycji – wady i zalety - pierwsze podsumowania
Co dla europejskiego e-commerce oznaczałby Brexit bez umowy?
Polacy, decydujący się na powrót do kraju z emigracji, mogą liczyć na dobrą pracę
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
DHL wdraża nowy system zapewniający pełną przejrzystość łańcucha dostaw
Rohlig Suus Logistics otwiera nowy oddział w Kielcach
Polak wicemistrzem OPTIFUEL CHALLENGE 2019!
Agility zainwestowało 18 mln USD w technologie ekologiczne dla łańcuchów dostaw
Wyniki Kuehne + Nagel po pierwszych dziewięciu miesięcach 2019 r.
FSE z Bielska-Białej gotowa do produkcji elektrycznych aut dostawczych
Transport pełen wyzwań - Fracht FWO dostawcą project cargo na Ukrainę
Gefco i ArtiShock tworzą aplikację, która zwiększy wydajność łańcucha dostaw
Jak rozwój sieci 5G wpłynie na autonomiczne pojazdy?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC