Dodaj ogłoszenie o pracy


Leasing 50 proc., czyli spłacasz połowę wartości auta

LeasePlan Fleet Management poszerza swoją ofertę o „Leasing 50%”. Propozycja została skonstruowana tak, by umożliwić przedsiębiorcom w trudnych czasach korzystanie z aut w znanej już formule leasingu, przy jednoczesnym zmniejszeniu miesięcznych rat.
Firmy leasingowe nieustannie kuszą przedsiębiorców ofertami leasingu 102, 105 czy 108 proc. Warto jednak pamiętać, że taki promocyjny leasing bardzo często wiąże się z brakiem możliwości otrzymania rabatu od ceny samochodu, co w ostatecznym rozrachunku wcale nie jest korzystne.

Firma stawia wyzwanie firmom leasingowym i na 50-lecie firmy na świecie, proponuje swoim klientom Leasing 50 proc. Nowa oferta skierowana jest do firm, których flota składa się z co najmniej 30 aut. Klienci, którzy zdecydują się na tę formę finansowania, mają nie tylko gwarancję niższych rat, bo przez okres leasingu spłacają tylko połowę wartości auta, ale również zachowują wszystkie przywileje podatkowe, które daje leasing operacyjny. I tak np. popularnego Forda Focusa czy Opla Astrę – modele, które dobrze sprawdzają się we flotach służbowych, można wyleasingować za odpowiednio 675 zł i 759 zł miesięcznie. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest szereg usług opcjonalnych umożliwiających uzupełnienie samego finansowania o serwisowanie, ubezpieczenie itp.

- Przedsiębiorcy chętnie korzystają z przywilejów podatkowych, jakie daje leasing, ale doceniają także atrakcyjność usług dodatkowych, które oferują firmy specjalizujące się w wynajmie długoterminowym. Nieustannie staramy się doskonalić naszą ofertę, tak by odpowiadała ona potrzebom rynku, stąd pomysł na Leasing 50%. Gospodarka zwolniła i przedsiębiorcy muszą teraz szukać oszczędności, a taka forma finansowania pozwala obniżyć wysokość miesięcznych opłat, przy zachowaniu dotychczasowych korzyści wynikających z wynajmu długoterminowego - mówi Artur Sulewski, Dyrektor Handlowy LeasePlan Fleet Management (Polska).

Leasing 50 proc. to oferta przygotowania z okazji przypadającego w tym roku 50-lecia LeasePlan Fleet Management na świecie, skierowana zarówno do dotychczasowych, jak i nowych Klientów firmy.
(źr. LeasePlan)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.