Dodaj ogłoszenie o pracy


BSH wyróżnił ND Polska za jakość usług

Spółka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego wyróżniła ND Polska za osiąganie wymaganych wskaźników jakościowych. Uroczyste wręczenie dyplomu miało miejsce 20 czerwca b.r. podczas dorocznego spotkania partnerów logistycznych BSH, producenta urządzeń AGD marek Bosch, Siemens.
 
ND Polska zajęła drugie miejsce w rankingu ocenianych 22 przewoźników obsługujących BSH. Firmy są oceniane na podstawie średniej ważonej parametrów oceny spedytora tj. wyniki ankiet przeprowadzonych na magazynie (dotyczy współpracy kierowców z magazynierami) oraz w logistyce (dotyczy komunikacji z firmami wykonującymi zlecenia), oceniano także punktualność, średnią dostępność, ilość podstawień.
 
- ND Polska obsługuje BSH od 2006 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za transport głównie wyrobów gotowych (m.in. pralki, suszarki, zmywarki) do Francji i Hiszpanii. Od zeszłego roku zajmujemy się także przywozem części do fabryk w Łodzi. ND Polska w 2012 roku wykonała dla BSH ponad tysiąc transportów. Wyjątkowość Norbert Dentressangle zbudowana jest na wysokich wymaganiach w zakresie jakości usług oferowanych klientom. Cieszymy się, że Klient docenił nasze starania przyznając nam to wyróżnienie - mówi Karolina Wołynkiewicz – spedytor ND Polska.
 
(źr. Norbert Dentressangle Polska)
Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.