Dodaj ogłoszenie o pracy


Hussar Gruppa i firma E100 wspólnie świadczą usługi

Hussar Gruppa podpisała umowę na świadczenie usług pomocy drogowej dla klientów E100 na terenie Europy Zachodniej. Dzięki temu warszawska firma zyska kilka tysięcy nowych zleceń rocznie, a E100 zapewniła ochronę swoim klientom na terenie Europy Zachodniej. 

 

E100 to firma oferująca międzynarodowe karty paliwowe działające w 23 państwach Europy Wschodniej i Azji. Klientami firmy jest ponad 2000 firm transportowych, a z kart przez nią wydanych korzysta 16 tysięcy kierowców dziennie. E100 to również „Klub Pomocy na Drogach”- nieformalne zrzeszenie klientów firmy, które pomaga usuwać skutki usterek ciężarówek i kolizji w Polsce, Rosji na Ukrainie i Białorusi.  I właśnie na tym polu E100 i Hussar Gruppa znalazły wspólną płaszczyznę działania. - Ta umowa to z pewnością przełom dla obu firm. Dzięki niej nasi klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych usług związanych z bezpieczeństwem kierowców i ładunku  na terenie Europy Zachodniej. Codziennie kilka tysięcy kierowców z naszymi kartami porusza się po drogach Europy Zachodniej. Od 1 czerwca są oni objęci fachowym zabezpieczeniem na wypadek jakichkolwiek zdarzeń na drodze przez specjalistów Hussar Gruppa. Usługi rozliczane są bezgotówkowo- podkreśla Walery Wajc, prezes E100 Polska.

 

HUSSAR Gruppa specjalizuje się w naprawie uszkodzonych hamulców, sprzęgieł, tarcz,  wszelkiego rodzaju uszkodzeń elektryki, pneumatyki, mechaniki, udrażnianiu układu paliwowego, uszkodzeń kół, rozciętych plandek, niesprawnych pomp wody, uszkodzonych turbokompresorów, awarii agregatów chłodniczych, pneumatyki lawet. Rozwiązuje również problemy nietypowe takie jak odszukanie i podmiana nietrzeźwych kierowców, odnajdowanie zaginionych ciężarówek. – Nasze motto głosi, że „nawet jeśli nie będziemy mogli rozwiązać problemu sami, na pewno znajdziemy sposób by pomóc”. Umowa z E100 to dla nas kilka tysięcy nowych klientów rocznie. Codziennie na Zachodzie porusza się ok. 8 tysięcy aut z kartami E100. Nasze bazy i warsztaty naprawcze w Wielkiej Brytanii, Francji. Luksemburgu, Belgii i Niemczech, pozwolą klientom E100 na pełny komfort w razie zdarzenia losowego i kilkudziesięcioprocentową oszczędność w stosunku do cen płaconych wcześniej przy tego typu zdarzeniach - podkreśla Konrad Kąkolewski, prezes Hussar Gruppa.


Swoje usługi Hussar Gruppa świadczy w Europie Zachodniej, głównie Niemczech, Francji, krajach Beneluksu i Wielkiej Brytanii. Posiada bazy i warsztaty naprawcze w Luksemburgu, Belgii, Niemczech i na granicy Włoch i Austrii. W ciągu trzech lat zamierza stać się najlepiej zarządzaną średniej wielkości firmą transportową w Europie.
(źr. Husar)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.