Dodaj ogłoszenie o pracy


Agata Grenda nowym dyrektorem sprzedaży w DSV

Agata Grenda objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w DSV Solutions. Będzie odpowiedzialna m.in. za pozyskiwanie nowych klientów oraz inicjowanie i wdrażanie nowych projektów logistycznych.

 

Rozwój logistyki kontraktowej w ramach szeroko rozumianego sektora opieki zdrowotnej należą do kluczowych obszarów strategicznych nowego Zarządu DSV Solutions w Polsce. Grupa DSV po raz kolejny postanowiła postawić na kobiety. Do zadań nowej dyrektor sprzedaży będzie należeć także negocjowanie kontraktów handlowych, obsługa przetargów krajowych i zagranicznych oraz nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z kluczowymi klientami firmy. Agata Grenda będzie także prowadzić regularne badania satysfakcji klientów oraz analizy konkurencyjności firmy.

 

 – Agata Grenda, jest kolejną przedstawicielką płci pięknej, na dyrektorskim stanowisku w DSV Polska – mówi Piotr W. Krawiecki, prezes zarządu DSV Solutions w Polsce.

- Głównym projektem, w który angażuję się w tej chwili, jest rozwój usług logistycznych dla sektora farmaceutycznego, w tym m.in. uruchomienie składu konsygnacyjnego dla produktów leczniczych w Kampinosie k. Teresina oraz projekt dystrybucji produktów farmaceutycznych, w oparciu o standardy GDP i GMP – mówi Agata Grenda, Dyrektor ds. Sprzedaży, DSV Solutions.

 

Agata Grenda jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Podyplomowego Studium Logistyki oraz Podyplomowego Studium Rzeczoznawstwa i Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Od początku pracy zawodowej związana z branżą TSL. Pracowała w Kuehne+Nagel, Wincanton oraz przez ostatnie 8 lat w FM Logistic na stanowiskach w działach sprzedaży i rozwoju. Od 2009 roku na stanowisku Kierownika ds. rozwoju biznesu w FM Logistic odpowiedzialna była za sprzedaż kompleksowych usług logistycznych. Jest również licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Prywatnie globtroterka i malarka pejzaży. Jest członkiem strowarzyszenia Toastmasters International.
(źr. DSV Solution)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.