Konto pracodawcy


Prologis tworzy Zespół ds. Rozwoju Nowego Biznesu

Prologis Poland właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o powołaniu zespołu do spraw rozwoju nowego biznesu firmy (New Business Development) w Polsce w celu realizacji czterech nowych projektów na terenie całego kraju i związanych z nimi potrzebami klientów.

 

Pracą zespołu jako business development director pokieruje Ewa Zawadzka, senior leasing manager, pracująca w Prologis od ponad pięciu lat. Wsparcie otrzyma od  Krisa Pauwelsa, międzynarodowego specjalisty od projektów BTS oraz wiceprezesa i account managera w Prologis, a także Marka Fishera, business development project managera z trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie budowy nieruchomości oraz siedmioletnim stażem pracy w Prologis. (na zdj. od lewej: Ewa Zawadzka, Kirs Pauwels, Mark Fisher)

 

Prologis wzmacniając swój dział rozwoju biznesu, powołuje dodatkową kadrę kierowniczą oraz dodatkowe środki, aby w pełni skoncentrować się na nowych planach inwestycyjnych firmy, zabudowie gruntów posiadanych przez spółkę i realizacji nowych projektów na kluczowych rynkach w Strykowie, Poznaniu, Wrocławiu i Chorzowie, gdzie może wybudować do 568 tys. metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej łącznie, jak również w celu wykorzystania wszelkich innych pojawiających się możliwości rozwoju firmy na terenie całego kraju. Prologis jest wiodącym deweloperem nowoczesnych parków dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, a szczególnie w Polsce. Działania te mają stanowić odpowiedź na rosnący popyt ze strony klientów i coraz bardziej ograniczoną podaż w najważniejszych węzłach i korytarzach logistycznych Polski, w miarę jak sprzyjające warunki rynkowe będą napędzać zapotrzebowanie klientów na nowoczesne i przyjazne środowisku budynki, których budowa jest filarem działalności Prologis.

 
- Klienci oczekują szybkiej i rzetelnej informacji, konkurencyjnej oferty cenowej oraz najnowszej technologii w nowych obiektach dystrybucyjnych — powiedział pomysłodawca projektu, Bartosz Mierzwiak, wiceprezes i market officer firmy Prologis na Polskę. - Powołanie nowego zespołu New Business Development pozwoli na połączenie naszej fachowej wiedzy i doświadczenia w szytych na miarę projektach oraz umiejętności spełniania potrzeb klientów z różnych branż.

W skład tego zorientowanego na klienta zespołu będą wchodzić eksperci handlowi i merytoryczni, którzy będą pracować nad projektami od początku do końca, pilnując, aby były realizowane zgodnie z oczekiwaniami, terminowo i mieściły się w budżecie. 

- Cieszę się, że dział ten zbudowaliśmy z pracowników naszej firmy — dodał Bartosz Mierzwiak. - Każdy członek zespołu doskonale zna standardy pracy w Prologis oraz stojące przed nami cele. Przez ostatnie trzy lata ciężko pracowaliśmy, żeby przygotować kluczowe tereny pod inwestycje w różnych miejscach Polski i teraz w każdej chwili możemy ruszyć z realizacją nowych projektów. Nowy zespół będzie dążył do skutecznej realizacji tych inwestycji.

 

 (źr. Prologis Poland)

 

Zobacz także:
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Czy można kontrolować kierowcę w czasie odpoczynku?
Doba kierowcy - co to jest i jak ją definiować?
Dokumenty kierowcy a odpowiedzialność
Zawieszona akcyza – jak z niej skorzystać?
Jak uniknąć kary za SENT?
Regularne tygodniowe odpoczynki poza kabiną auta to kłopot dla kierowców
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Perspektywy rozwoju transportu drogowego a nowoczesne technologie
Polska Strefa Inwestycji – wady i zalety - pierwsze podsumowania
Co dla europejskiego e-commerce oznaczałby Brexit bez umowy?
Polacy, decydujący się na powrót do kraju z emigracji, mogą liczyć na dobrą pracę
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Volvo Polska z nagrodą ONZ
DB Schenker wdraża cyfrową platformę bookingową
Poczta Polska otworzyła kolejną sortownię - w Białymstoku
IVECO powołało nowego prezesa marki
PEKAES uruchomił terminal w Opolu
DHL wdraża nowy system zapewniający pełną przejrzystość łańcucha dostaw
Rohlig Suus Logistics otwiera nowy oddział w Kielcach
Polak wicemistrzem OPTIFUEL CHALLENGE 2019!
Agility zainwestowało 18 mln USD w technologie ekologiczne dla łańcuchów dostaw
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC