Konto pracodawcy


Prologis tworzy Zespół ds. Rozwoju Nowego Biznesu

Prologis Poland właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o powołaniu zespołu do spraw rozwoju nowego biznesu firmy (New Business Development) w Polsce w celu realizacji czterech nowych projektów na terenie całego kraju i związanych z nimi potrzebami klientów.

 

Pracą zespołu jako business development director pokieruje Ewa Zawadzka, senior leasing manager, pracująca w Prologis od ponad pięciu lat. Wsparcie otrzyma od  Krisa Pauwelsa, międzynarodowego specjalisty od projektów BTS oraz wiceprezesa i account managera w Prologis, a także Marka Fishera, business development project managera z trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie budowy nieruchomości oraz siedmioletnim stażem pracy w Prologis. (na zdj. od lewej: Ewa Zawadzka, Kirs Pauwels, Mark Fisher)

 

Prologis wzmacniając swój dział rozwoju biznesu, powołuje dodatkową kadrę kierowniczą oraz dodatkowe środki, aby w pełni skoncentrować się na nowych planach inwestycyjnych firmy, zabudowie gruntów posiadanych przez spółkę i realizacji nowych projektów na kluczowych rynkach w Strykowie, Poznaniu, Wrocławiu i Chorzowie, gdzie może wybudować do 568 tys. metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej łącznie, jak również w celu wykorzystania wszelkich innych pojawiających się możliwości rozwoju firmy na terenie całego kraju. Prologis jest wiodącym deweloperem nowoczesnych parków dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, a szczególnie w Polsce. Działania te mają stanowić odpowiedź na rosnący popyt ze strony klientów i coraz bardziej ograniczoną podaż w najważniejszych węzłach i korytarzach logistycznych Polski, w miarę jak sprzyjające warunki rynkowe będą napędzać zapotrzebowanie klientów na nowoczesne i przyjazne środowisku budynki, których budowa jest filarem działalności Prologis.

 
- Klienci oczekują szybkiej i rzetelnej informacji, konkurencyjnej oferty cenowej oraz najnowszej technologii w nowych obiektach dystrybucyjnych — powiedział pomysłodawca projektu, Bartosz Mierzwiak, wiceprezes i market officer firmy Prologis na Polskę. - Powołanie nowego zespołu New Business Development pozwoli na połączenie naszej fachowej wiedzy i doświadczenia w szytych na miarę projektach oraz umiejętności spełniania potrzeb klientów z różnych branż.

W skład tego zorientowanego na klienta zespołu będą wchodzić eksperci handlowi i merytoryczni, którzy będą pracować nad projektami od początku do końca, pilnując, aby były realizowane zgodnie z oczekiwaniami, terminowo i mieściły się w budżecie. 

- Cieszę się, że dział ten zbudowaliśmy z pracowników naszej firmy — dodał Bartosz Mierzwiak. - Każdy członek zespołu doskonale zna standardy pracy w Prologis oraz stojące przed nami cele. Przez ostatnie trzy lata ciężko pracowaliśmy, żeby przygotować kluczowe tereny pod inwestycje w różnych miejscach Polski i teraz w każdej chwili możemy ruszyć z realizacją nowych projektów. Nowy zespół będzie dążył do skutecznej realizacji tych inwestycji.

 

 (źr. Prologis Poland)

 

Zobacz także:
kobiety w logistyce
Aż 66 proc. zatrudnionych w przemyśle lekkim to kobiety
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Eksport alkoholi do Rosji - Hillebrand o wymogach i znalezieniu kontrahenta
Pakiet mobilności - jeszcze kilka wskazówek
FedEx Express opublikował zestaw wytycznych dla rowerzystów
Co warto wiedzieć o sprawozdaniach rocznych ADR?
Kto skorzysta z nowego ZUS+?
Podsumowanie 2019 roku w prawie pracy
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Indeks Logistyczny Rynków Wschodzących Agility o recesji na rynku logistycznym
W 2020 roku powierzchnia magazynów urośnie o co najmniej 10 proc. - najwięcej na Mazowszu i Śląsku
Druga dekada XXI wieku była złotą erą gospodarki, a co po niej…
Jak rozwija się polski transport zasilany paliwami alternatywnymi?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Pekaes uruchomił nowy magazyn na Mazowszu
Nowy rekord Portu Gdańsk w przeładunkach
LPP zakończyło rozbudowę Centrum Dystrybucyjnego w Pruszczu Gdańskim
CPK zaprasza do konsultacji planów budowy nowych linii kolejowych i drogowych
SPEDCONT rozpoczyna dostawy gazu
RTV EURO AGD – wprowadza płatność kartą przy dostawie zamówienia
CHEP Polska z tytułem Top Employer
Poczta Polska zawiesza przyjmowanie przesyłek do Chin
60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC