Konto pracodawcy


Prologis tworzy Zespół ds. Rozwoju Nowego Biznesu

Prologis Poland właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o powołaniu zespołu do spraw rozwoju nowego biznesu firmy (New Business Development) w Polsce w celu realizacji czterech nowych projektów na terenie całego kraju i związanych z nimi potrzebami klientów.

 

Pracą zespołu jako business development director pokieruje Ewa Zawadzka, senior leasing manager, pracująca w Prologis od ponad pięciu lat. Wsparcie otrzyma od  Krisa Pauwelsa, międzynarodowego specjalisty od projektów BTS oraz wiceprezesa i account managera w Prologis, a także Marka Fishera, business development project managera z trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie budowy nieruchomości oraz siedmioletnim stażem pracy w Prologis. (na zdj. od lewej: Ewa Zawadzka, Kirs Pauwels, Mark Fisher)

 

Prologis wzmacniając swój dział rozwoju biznesu, powołuje dodatkową kadrę kierowniczą oraz dodatkowe środki, aby w pełni skoncentrować się na nowych planach inwestycyjnych firmy, zabudowie gruntów posiadanych przez spółkę i realizacji nowych projektów na kluczowych rynkach w Strykowie, Poznaniu, Wrocławiu i Chorzowie, gdzie może wybudować do 568 tys. metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej łącznie, jak również w celu wykorzystania wszelkich innych pojawiających się możliwości rozwoju firmy na terenie całego kraju. Prologis jest wiodącym deweloperem nowoczesnych parków dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, a szczególnie w Polsce. Działania te mają stanowić odpowiedź na rosnący popyt ze strony klientów i coraz bardziej ograniczoną podaż w najważniejszych węzłach i korytarzach logistycznych Polski, w miarę jak sprzyjające warunki rynkowe będą napędzać zapotrzebowanie klientów na nowoczesne i przyjazne środowisku budynki, których budowa jest filarem działalności Prologis.

 
- Klienci oczekują szybkiej i rzetelnej informacji, konkurencyjnej oferty cenowej oraz najnowszej technologii w nowych obiektach dystrybucyjnych — powiedział pomysłodawca projektu, Bartosz Mierzwiak, wiceprezes i market officer firmy Prologis na Polskę. - Powołanie nowego zespołu New Business Development pozwoli na połączenie naszej fachowej wiedzy i doświadczenia w szytych na miarę projektach oraz umiejętności spełniania potrzeb klientów z różnych branż.

W skład tego zorientowanego na klienta zespołu będą wchodzić eksperci handlowi i merytoryczni, którzy będą pracować nad projektami od początku do końca, pilnując, aby były realizowane zgodnie z oczekiwaniami, terminowo i mieściły się w budżecie. 

- Cieszę się, że dział ten zbudowaliśmy z pracowników naszej firmy — dodał Bartosz Mierzwiak. - Każdy członek zespołu doskonale zna standardy pracy w Prologis oraz stojące przed nami cele. Przez ostatnie trzy lata ciężko pracowaliśmy, żeby przygotować kluczowe tereny pod inwestycje w różnych miejscach Polski i teraz w każdej chwili możemy ruszyć z realizacją nowych projektów. Nowy zespół będzie dążył do skutecznej realizacji tych inwestycji.

 

 (źr. Prologis Poland)

 

Zobacz także:
kobiety w logistyce
Coraz więcej kobiet w zawodzie kierowcy pojazdu ciężarowego
Bądźmy Sobą – o różnorodności i wartościach na 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Nowe zasady wystawiania faktur – NIP na paragonie
Zmiany w drogowych kontrolach technicznych
Ubezpieczenie cargo – co powinieneś wiedzieć?
Co zrobić, jeśli kierowca miał wypadek przy pracy?
Wyjęcie karty z tachografu – kiedy kierowca może to zrobić?
Europejski Urząd ds. Pracy - będzie kontrolować polskich kierowców w Europie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej – komentarz ID Logistics
Kolejne rekordy na rynku magazynowym
Pakiet mobilności – jeszcze nie wszystko stracone
Opłacalność usług transportowych – cena nadal rządzi branżą TSL?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
JF Hillebrand rozwija usługi dla enoturystyki
Zdążyć na czas – Fracht FWO Polska o transporcie wyposażenie quada na rajd w Ch ...
Połączenie mocy maszyny z ludzką sprwnością - DB Schenker bada wykorzystanie egz ...
Sprzedano część Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu
UPS inwestuje w autonomiczne ciężarówki
Co drugi kandydat rozważający ofertę pracy ocenia biuro oraz jego lokalizację
Frigo Logistics rozpoczął w Radomsku kompleksową obsługę sieci Carrefour
Bohaterowie dróg poszukiwani - rusza kampania #HEROTRUCKER
XBS Logistics wynajął już drugi magazyn w parku P3 Błonie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC