Dodaj ogłoszenie o pracy


PROMAG zaprezentował nowy widlak - HI-TRUCK50 PLUS AC

Spółka PROMAG przedstawiła nowy podnośnikowy wózek elektryczny -HI-TRUCK50 PLUS AC o wysokości podnoszenia do 5 metrów.
HI-TRUCK50 PLUS AC znajdzie zastosowanie przy pracach załadowczo-wyładowczych o dużym natężeniu. Oferowany wózek dzięki masztowi TRIPLEX, wolnemu skokowi i wysokości całkowitej  2210 mm umożliwia pracę w kontenerach i niskich pomieszczeniach, a wydajny, bezobsługowy system jezdny wózka, dzięki zastosowaniu silników prądu zmiennego AC, nie wymaga przeglądów serwisowych. Jednym z elementów podnoszących bezpieczeństwo użytkowania wózka jest system automatycznie odłączający podnoszenie i informujący o konieczności ładowania, przy niskim poziomie baterii.

Takie cechy wózka HI-TRUCK50 PLUS jak boczne usytuowanie dyszla kierującego, umożliwiające obsługę wózka z boku przy jednoczesnym wzrokowym kontrolowaniu podejmowanego ładunku, precyzyjne elementy sterujące jazdą wózka umożliwiające dostosowanie prędkości do warunków pracy czy ergonomiczny uchwyt dyszla podnoszą komfort i wydajność pracy.

Nowe wózki oferowane przez PROMAG S.A. posiadają:
bezobsługowe i szczelne silniki AC
udźwig zredukowany na wysokości 5000 mm = 600 kg
maszt wysokiego podnoszenia typu triplex o najwyższej jakości wykonania ze stali wysokogatunkowej odpornej na zarysowania
wolny skok wideł aż do wysokości 1740 mm
wbudowany prostownik
boczny wysuw baterii
osłonę masztu zapewniającą doskonałą widoczność i kontrolę ładunku
wskaźnik naładowania baterii
licznik motogodzin, pozwalający rozpisać czynności serwisowe na mth
całkowitą eliminację ręcznej obsługi wózka dzięki elektrycznemu napędowi jazdy i podnoszenia

Parametry techniczne:
udźwig: 1500 kg
wysokość podnoszenia: 5000 mm
szerokość korytarza roboczego: 2450 mm
bateria: 24/240 V/Ah
max. prędkość jazdy: 6,0 km/h

(źr. za inf. PROMAG S.A)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.