Dodaj ogłoszenie o pracy


Pierwszy w Polsce serwis wspólny dla Volvo Trucks i Renault Trucks już otwarty

Po wprowadzanych przez Grupę Volvo zmianach w europejskiej sieci serwisowej samochodów ciężarowych oraz decyzji o częściowym utrzymaniu odrębnych sieci Volvo Trucks i Renault Trucks na rynku polskim, przy jednoczesnym założeniu funkcjonowania w Polsce, w niektórych regionach, stacji obsługi wspólnych dla obydwu marek, pierwszy taki punkt rozpoczął właśnie działalność w Młochowie.
Punkt Volvo & Renault Trucks Center w Młochowie jest pierwszym w Polsce punktem serwisowym, świadczącym usługi dla obydwu marek: Renault Trucks i Volvo Trucks.
Serwis oferuje szeroki wachlarz usług, świadczonych w zakresie obsługi serwisowej zarówno samochodów ciężarowych i autobusów Volvo, jak i pojazdów ciężarowych Renault oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych dla obydwu marek.
W ofercie punktu serwisowego w Młochowie znajdują się, między innymi: wykonywanie i obsługa napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych pojazdów ciężarowych i autobusów, wykonywanie napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych, dobór i sprzedaż oryginalnych części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo oraz Renault, sprzedaż kontraktów serwisowych, naprawy i uzupełnianie układów klimatyzacji, montaż dodatkowego wyposażenia w pojazdach ciężarowych, sprzedaż i uzupełnianie czynnika Adblue oraz naprawy naczep.
(źr. Grupa Volvo)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.