Dodaj ogłoszenie o pracy


Programy rozwojowe Forum Kobiet w Logistyce 2023!

Z nowym rokiem ruszamy z kolejnymi projektami Forum Kobiet w Logistyce, które dedykujemy menedżerkom, jak i menedżerom.

Razem z nami rozwijaj i wzmacniaj swoje kompetencje przywódcze.

Excellence together!

Już teraz zapraszamy Was do udziału w trzech programach rozwojowych!
________________________________________


MOCNY LIDER NA TRUDNE CZASY
Warsztat budowania odporności psychicznej menedżerki / liderki

To wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, warsztat oparty na pracy i samopoznaniu się ze swoimi słabościami aby w konsekwencji świadomie zarządzać zespołami. Warsztat obejmuje testy psychologiczne oraz indywidualną ich interpretację, w tym indywidualne sesje coachingowe z psychologiem, do tego część wykładową, gdzie uczestnicy otrzymują porcję wiedzy opartej na studium przypadków, a także część wyjazdową – warsztat w terenie.

Zgłoszenia do 26 stycznia! Dowiedz się więcej! Formularz zgłoszenia

UWAGA! Rekrutacja zamknięta, program wystartował!


________________________________________
PROGRAM ROZWOJOWY DLA LIDEREK W LOGISTYCE

To 2. edycja tego programu, który jako jedyny w Polsce kompleksowo łączy proces budowania kompetencji przywódczych z rozwojem świadomości menedżerskiej. Tworzymy model przywództwa nowej rzeczywistości w branży logistycznej. Program stworzony na bazie światowego programu Leading Women.

Zgłoszenie do 28 lutego! Dowiedz się więcej! Formularz zgłoszenia

Trwa rekrutacja uczestniczek!
________________________________________
ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO W ŚRODOWISKU MIĘDZYKULTUROWYM
Program rozwojowy dla liderek i liderów

Po naszym programie swoją wiedzą pokonasz największe kulturowe bariery i uprzedzenia. Dzięki unikalnym kompetencjom dowiesz się m.in. jak negocjować kontrakty czy umowę o pracę, jak pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników a także jak zarządzać zmianą w środowisku międzykulturowym.

Zgłoszenia do 15 marca! Dowiedz się więcej! Formularz zgłoszenia

Trwa rekrutacja uczestników - zapraszamy menedżerki i menedżerów!
________________________________________

https://kobietywlogistyce.pl/webinar/

Liczba miejsc na każdy program jest limitowana!

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem udziału!

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.