Dodaj ogłoszenie o pracy


Programy rozwojowe Forum Kobiet w Logistyce 2023!

Z nowym rokiem ruszamy z kolejnymi projektami Forum Kobiet w Logistyce, które dedykujemy menedżerkom, jak i menedżerom.

Razem z nami rozwijaj i wzmacniaj swoje kompetencje przywódcze.

Excellence together!

Już teraz zapraszamy Was do udziału w trzech programach rozwojowych!
________________________________________


MOCNY LIDER NA TRUDNE CZASY
Warsztat budowania odporności psychicznej menedżerki / liderki

To wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, warsztat oparty na pracy i samopoznaniu się ze swoimi słabościami aby w konsekwencji świadomie zarządzać zespołami. Warsztat obejmuje testy psychologiczne oraz indywidualną ich interpretację, w tym indywidualne sesje coachingowe z psychologiem, do tego część wykładową, gdzie uczestnicy otrzymują porcję wiedzy opartej na studium przypadków, a także część wyjazdową – warsztat w terenie.

Zgłoszenia do 26 stycznia! Dowiedz się więcej! Formularz zgłoszenia

UWAGA! Rekrutacja zamknięta, program wystartował!


________________________________________
PROGRAM ROZWOJOWY DLA LIDEREK W LOGISTYCE

To 2. edycja tego programu, który jako jedyny w Polsce kompleksowo łączy proces budowania kompetencji przywódczych z rozwojem świadomości menedżerskiej. Tworzymy model przywództwa nowej rzeczywistości w branży logistycznej. Program stworzony na bazie światowego programu Leading Women.

Zgłoszenie do 28 lutego! Dowiedz się więcej! Formularz zgłoszenia

Trwa rekrutacja uczestniczek!
________________________________________
ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO W ŚRODOWISKU MIĘDZYKULTUROWYM
Program rozwojowy dla liderek i liderów

Po naszym programie swoją wiedzą pokonasz największe kulturowe bariery i uprzedzenia. Dzięki unikalnym kompetencjom dowiesz się m.in. jak negocjować kontrakty czy umowę o pracę, jak pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników a także jak zarządzać zmianą w środowisku międzykulturowym.

Zgłoszenia do 15 marca! Dowiedz się więcej! Formularz zgłoszenia

Trwa rekrutacja uczestników - zapraszamy menedżerki i menedżerów!
________________________________________

https://kobietywlogistyce.pl/webinar/

Liczba miejsc na każdy program jest limitowana!

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem udziału!

 

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.