Dodaj ogłoszenie o pracy


Kuehne + Nagel teraz we Władywostoku

Firma Kuehne + Nagel otworzyła biuro we Władywostoku, w daleko-schodniej części Rosji, gdzie obserwuje się ciągły wzrost potrzeb na usługi logistyczne Władywostok jest największym portem morskim w daleko-wschodniej Rosji i strategicznie ważną lokalizacją dla wymiany przypływających i tranzytowych ładunków. Dodatkowo, doskonale rozwinięta infrastruktura – morska, lotnicza i kolejowa – pozwala obsługiwać również lokalnych klientów.

Zarządzanie biurem we Władywostoku będzie wspierane przez Jużnosachalińsk, gdzie K+N prowadzi swoje aktywności od 2002 roku zapewniając pełny serwis dla klientów z sektora olejowo – gazowego. W pobliżu biura w Jużnosachalińsku, firma posiada dwie dodatkowe lokalizacje na wyspie Sachalin, jedna w Nogliki w północnej części wyspy, oraz magazyn z i bez uprawnień składu celnego w Korsakow na południe od Jużnosachalińska. Obecnie, firma jest głównym dostawcą wyspecjalizowanych usług dla sektora olejowo – gazowego w tym regionie.

- Nasze nowe biuro we Władywostoku dostarczy kolejne możliwości by wzmocnić i usprawnić procesy operacyjne, a także zaoferować nowe rozwiązanie logistyczne jakim jest bezpośredni dostęp do rynku rosyjskiego z Dalekiego Wschodu omijając Europę - powiedział Pery Neumann, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Rosji i Białaorusi.
(źr. Kuehne+Nagel)

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.