Dodaj ogłoszenie o pracy


Implementacja - korzyści i ryzyka – Cloud computing

Implementacja - korzyści i ryzyka – Cloud computing
Webcast: 7 kwietnia, 16:00

Firma Deloitte zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu typu Webcast w dniu 7 kwietnia nt. Could computing. Aby osiągnąć przewagę konkurencyjną w dynamicznej rzeczywistości gospodarczej przedsiębiorstwa powinny stale ewoluować wraz ze zmieniającym się otoczeniem. Dotyczy to w szczególności zasobów IT przedsiębiorstwa. Nowym zjawiskiem, które może w przyszłości doprowadzić do zmiany sposobu korzystania z zasobów IT w przedsiębiorstwach jest Cloud computing. Pod tym pojęciem rozumie się usługi oparte o Internet lub prywatne sieci, dostarczające użytkownikom skalowalne, niezależne od wyposażenia technicznego firmy rozwiązania IT, takie jak software, platformy rozwoju czy wirtualne serwery. Koncepcja Cloud computing nie jest w swojej istocie nowością, nowatorskie jest jednak zastosowanie tej architektury do wszystkich usług IT. Stanowi to kolejny krok w stałym procesie usprawniania korporacyjnego IT. Zważywszy na wpływ, jaki zjawisko ta wywrze na funkcjonowanie spółek, Cloud computingu nie można pominąć.
Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie www.deloitte.com/pl/webcasty.
UWAGA: Webcast będzie prowadzony w języku angielskim.

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.