Dodaj ogłoszenie o pracy


Zgłoś swoją firmę do Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL’2023”

Ruszyła rejestracja ankiet i przyjmowanie zgłoszeń w ogólnopolskim Plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL’2023”. To już 8. edycja tego znanego konkursu w Polsce, który dedykowany jest wyłącznie pracodawcom z branży Transport – Spedycja - Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Translogistica Poland (7-9 listopada 2023, EXPO XXI Warszawa).

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku TSL. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych.

Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Na zgłoszenia ankiet do plebiscytu organizatorzy czekają do 18 października 2023 roku.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do Plebiscytu - o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. Szczegóły opisuje Regulamin Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL 2023.

Ogłoszenia laureatów
Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2023”, jak co roku odbędzie się w trakcie pierwszego dnia Targów TransLogistica Poland - w dniu 7 listopada 2023 roku w Warszawie.

Ankietę do zgłoszenia w plebiscycie można pobrać Tutaj.

Ankietę należy odesłać do 18 października, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Regulamin konkursu można pobrać Tutaj.

opr. Pracujwlogistyce.pl

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.