Konto pracodawcy


Paweł Sobków Prezesem IZNS Iława

Znany menedżer zastąpił na stanowisku Prezesa Mariusza Witka. Paweł Sobków pełnił do tej pory funkcję Wiceprezesa IZNS Iława i odpowiadał za finanse i strategię, a także kierował pracami warszawskiego biura Spółki. Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu związana jest z realizacją strategii Grupy IZNS Iława. Pan Mariusz Witek po dokonaniu wyznaczonych mu zadań zajmie się realizacją strategii De Molen Trade, spółki portfelowej IZNS Iława, w której jest Wiceprezesem od lutego 2011 roku.
- Jako strategiczny cel stawiam sobie zwiększenie wartości IZNS Iława poprzez rozwój spółek portfelowych, które dzięki rozwojowi organicznemu i konsolidacji rynku powinny stawać się znaczącymi graczami w swoich branżach – mówi Paweł Sobków, Prezes IZNS Iława.
Paweł Sobków posiada bardzo bogate doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu spółkami i prowadzeniu projektów strategicznych. Posiada również bogate doświadczenie transakcyjne, które przyczyniło się do sprzedaży spółki Kartpol Group giełdowym Suwarom. Jako prezes spółki AMC Business Consulting organizował finansowanie i prowadził zagraniczne projekty o wartości kilkuset milionów złotych m.in. na terenie Węgier, Rosji i Tajlandii. Wcześniej w latach 2006-2008 pełnił funkcję członka zarządu dystrybutora prasy spółki Ruch S.A.,  odpowiedzialnego za handel i zarządzanie siecią sprzedaży W ramach IPO Ruch S.A. pozyskał z rynku 249 mln zł.  Paweł Sobków w latach 2003-2006 był wiceprezesem działającej w branży spożywczej firmy Roleski, gdzie skutecznie budował eksport za co trzykrotnie uzyskał tytuł Lidera Eksportu. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych, gdzie jako menedżer projektu prowadził szereg inwestycji m.in. w branży motoryzacyjnej. Obecnie Paweł Sobków jest członkiem Rad Nadzorczych spółek De Molen Trade Sp. z o.o., Zastal S.A., Bakalland  S.A., Sotur Pellet (Węgry) oraz Ravhold Sp z o.o.
Nowy prezes IZNS Iława jest doktorem nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej, oraz absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University. Oprócz wieloletniego doświadczenia zawodowego posiada również tytuł MBA, który zdobył w Maastricht School of Management.

(źr. IZNS Iława)

kobiety w logistyce
8. Forum Kobiet w Logistyce już 20 maja!
Women in Work Index 2019 – Polska na 8. miejscu w rankingu PwC
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Jak sprzedać ofertę pracy dla handlowca?
Koszty wdrożenia cyfrowego tacho
Czwarta zmiana – co wiedzieć powinieneś o cyfrowym tachografie
Uwaga na świąteczne zakazy ruchu dla ciężarówek w UE!
Czym firmy z sektora MŚP motywują swoich pracowników?
Dmuchanie w gwizdek, czyli jak walczyć z oszustwami i korupcją w firmie
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Spada liczba upadłości firm
10 lat sukcesu rynku magazynowego we Wrocławiu i co dalej?
HR-owcy w Polsce nie znają pojęcia wellbeing!
Europosłowie przegłosowali tachografy w busach
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
To jest jubileusz – 175 lat JF Hillebrand na rynku logistyki alkoholi i napojów!
Raben zwiększa udziały i wzmacnia pozycję na rynku włoskim
Urządzenia ratownicze z Polski na Tasmanię – ciekawa dostawa Agility Logistics
Grupa Gefco rozwija współpracę z BWI
Ruszyła budowa 7R Park Rzeszów
InPost otwiera kolejną sortownię
Wyniki UPS za pierwszy kwartał 2019
ID Logistics rozszerza współpracę z Volkswagenem
DPD Strefa Paczki w strukturach DPD Polska
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC