Dodaj ogłoszenie o pracy


Hussar Gruppa na NewConnect jeszcze w tym roku

Hussar Gruppa, działająca w Europie Zachodniej innowacyjna firma transportowa, jeszcze w tym roku zadebiutuje na rynku NewConnect. Na zakończonych w minionym tygodniu branżowych targach  Silesia TSL EXPO zaprezentowała najnowsze rozwiązania w każdej ze swoich pięciu linii biznesowych. 

 

- W ciągu trzech lat zamierzamy stać się najlepiej zarządzaną średniej wielkości firmą transportową w Europie. Ale transport to tylko jeden z kilku elementów naszej działalności. Jako jedyni na rynku oferujemy klientowi kompleksową ofertę, od usług typu TSL przez pomoc drogową, handel i produkcję części zamiennych, aż po pośrednictwo w finansowaniu projektów transportowych i reklamę mobilną na ciężarówkach. Dynamiczny rozwój nowych linii biznesowych sprawia, że potrzebujemy środków na rozwój stąd pomysł na debiut na NewConnect- tłumaczy Konrad Kąkolewski, prezes Hussar Gruppa. I dodaje że transport nie opiera się wyłącznie na zarządzaniu i prowadzeniu ciężarówek, ale też na dokładnym skupieniu się na potrzebach klientów, na tym czym się zajmują, oraz na zbudowaniu solidnych i skutecznych procesów operacyjnych nakierowanych wyłącznie na zysk.
Celem Hussar Gruppa jest debiut na NewConnect do końca bieżącego roku. Z prywatnej oferty chce pozyskać kilka milionów złotych  z przeznaczeniem głównie na dofinansowanie linii biznesowych HUSSAR Innovations,  HUSSAR Parts, HUSSAR Cash oraz HUSSAR Claims Solutions.


Swoje usługi Hussar Gruppa świadczy w Europie Zachodniej, głównie Niemczech, Francji, krajach Beneluksu i Wielkiej Brytanii. Posiada bazy i warsztaty naprawcze w Luksemburgu, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. - Jesteśmy absolutnie elastyczni. Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania dopasowane do każdego klienta indywidualnie. Utrzymujemy całodobową kontrolę nad wdrażanymi procesami, gdyż wierzymy, że jedynie taka absolutna kontrola czyni nas niezwykle konkurencyjnymi względem innych, oraz zapewnia najwyższą jakość naszych usług- tłumaczy Konrad Kąkolewski.

(źr. Hussar Gruppa)

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.