Dodaj ogłoszenie o pracy


ID Logistics i PepsiCo dla WOŚP – na aukcji wizyta w centrum logistycznym!

ID Logistics wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z klientem, firmą PepsiCo Polska, przekazał na licytację wyjątkowe zaproszenie do zwiedzenia największego w Polsce centrum dystrybucji światowego lidera w produkcji artykułów spożywczych i napojów w Mszczonowie. W licytacji aukcji „Zobacz jak podróżuje Twoja paczka Lay’s” można wziąć udział do 5 lutego.

„ZOBACZ JAK PODRÓŻUJE TWOJA PACZKA LAY’S”
Zwycięzca aukcji, wraz z dwiema osobami towarzyszącymi, będzie mógł zobaczyć jak wygląda proces obsługi magazynowej i logistycznej najbardziej znanych produktów marek Lay’s i Pepsi, zanim trafią na sklepowe półki. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w największym w Polsce magazynie centralnym PepsiCo w Mszczonowie, który jednocześnie jest kluczowym elementem łańcucha dostaw firmy w naszym kraju. Od jego uruchomienia w 2020 roku ID Logistics odpowiada za zarządzanie operacjami magazynowymi. W mszczonowskim centrum stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyzacji i nowoczesnych technologii.

W czasie wizyty w rolę przewodników po procesach operacyjnych wcielą się dyrektor magazynu i managerowie ID Logistics oraz przedstawiciele Działu Logistyki PepsiCo. Goście będą mieli okazję poznać innowacyjne rozwiązania, które usprawniają codzienną pracę, w tym m.in.: performance corner (wizualizacje na tv interaktywnym), system automatycznego rozładunku naczep z towarem, autonomiczne wózki typu retrack, automatyczną linię foliującą czy system wspomagający manualną kompletację zamówień. To wyjątkowe spotkanie zakończy się lunchem z udziałem dyrektora magazynu ID Logistics oraz krajowego kierownika logistyki PepsiCo.

Agata Głąbińska, CSR Manager, ID Logistics Polska, mówi: Nasza firma od wielu lat, zgodnie ze strategią CSR, angażuje się w działania społeczne i akcje wsparcia potrzebujących. Część projektów realizujemy wspólnie z naszymi klientami. Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jedną z największych akcji charytatywnych w Polsce i jesteśmy bardzo dumni, że wspólnie z naszym klientem, możemy się do niej przyłączyć. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w licytacji i wsparcia razem z nami tak ważnej i wyjątkowej inicjatywy. „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

W PepsiCo zawsze chętnie angażujemy się w inicjatywy charytatywne więc dołączenie do ID Logistics w zorganizowaniu aukcji było dla nas naturalne – dodaje Marcin Chmielewski, Krajowy Kierownik Logistyki w PepsiCo Polska. - Wizyta w magazynie tego typu nie jest czymś, z czego może skorzystać osoba na co dzień niezajmująca się procesami logistycznymi. Chcieliśmy więc połączyć stworzenie właśnie takiej możliwości ze wsparciem dla działań 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja aukcji internetowej „Zobacz jak podróżuje Twoja paczka Lay’s” zakończy się 5 lutego. Do aukcji przyłączyć się można na https://allegro.pl/oferta/wizyta-w-magazynie-id-logistics-i-pepsico-13182741627 

(źr. ID Logistics)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.