Dodaj ogłoszenie o pracy


Prologis z certyfikatem Great Place to Work®

Polski oddział Prologis po raz drugi z rzędu otrzymał certyfikat Great Place to Work®. Zwiększając frekwencję i poprawiając swój wynik, Prologis udowadnia, że niezmiennie pozostaje najlepszym miejscem do pracy, rozwoju i życia.

Certyfikacja Great Place to Work® to złożony program analizy i oceny kultury miejsca pracy i kultury organizacyjnej, realizowany każdego roku w 10 000 firmach na świecie. Od ponad 30 lat program wspiera firmy w rozwijaniu organizacji opartych na zaufaniu, szacunku i wzajemnej współpracy. O otrzymaniu tego certyfikatu decydują przede wszystkim wyniki ankiety Trust Index™ przeprowadzonej wśród pracowników. Ponadto firma wypełnia obszerny kwestionariusz Culture Brief™, którego wiodącymi obszarami są skuteczne przywództwo, powszechna innowacyjność oraz wartości.

Do otrzymania tego wyróżnienia niezbędne jest uzyskanie wynik w ankiecie Trust Index™ co najmniej na poziomie 65%. W tym roku w Prologis Trust Index™ wyniósł aż 88%. Co ważne wszyscy pracownicy mają silne albo bardzo silne przekonanie, że kierownictwo firmy podejmuje słuszne decyzje, a 93% uważa, ze Prologis to świetne miejsce do pracy.

- W Prologis rozumiemy zależność pomiędzy pozytywnymi doświadczeniami pracownika a ponadprzeciętnymi wynikami biznesowymi. Tworzymy organizację, w której ludzie mają zaufanie do swoich liderów, a to doskonały punkt wyjścia do wdrażania innowacji, zwinnego działania oraz ciągłego rozwoju mimo zachodzących zmian. Tegoroczne wyniki są dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Jestem dumny z nas #Prologis People, że potrafimy i chcemy razem tworzyć Great Place to Work® - powiedział Paweł Sapek, Senior Vice President i szef Prologis w Europie Środkowej.

(źr. Prologis)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.