Dodaj ogłoszenie o pracy


Prologis z certyfikatem Great Place to Work®

Polski oddział Prologis po raz drugi z rzędu otrzymał certyfikat Great Place to Work®. Zwiększając frekwencję i poprawiając swój wynik, Prologis udowadnia, że niezmiennie pozostaje najlepszym miejscem do pracy, rozwoju i życia.

Certyfikacja Great Place to Work® to złożony program analizy i oceny kultury miejsca pracy i kultury organizacyjnej, realizowany każdego roku w 10 000 firmach na świecie. Od ponad 30 lat program wspiera firmy w rozwijaniu organizacji opartych na zaufaniu, szacunku i wzajemnej współpracy. O otrzymaniu tego certyfikatu decydują przede wszystkim wyniki ankiety Trust Index™ przeprowadzonej wśród pracowników. Ponadto firma wypełnia obszerny kwestionariusz Culture Brief™, którego wiodącymi obszarami są skuteczne przywództwo, powszechna innowacyjność oraz wartości.

Do otrzymania tego wyróżnienia niezbędne jest uzyskanie wynik w ankiecie Trust Index™ co najmniej na poziomie 65%. W tym roku w Prologis Trust Index™ wyniósł aż 88%. Co ważne wszyscy pracownicy mają silne albo bardzo silne przekonanie, że kierownictwo firmy podejmuje słuszne decyzje, a 93% uważa, ze Prologis to świetne miejsce do pracy.

- W Prologis rozumiemy zależność pomiędzy pozytywnymi doświadczeniami pracownika a ponadprzeciętnymi wynikami biznesowymi. Tworzymy organizację, w której ludzie mają zaufanie do swoich liderów, a to doskonały punkt wyjścia do wdrażania innowacji, zwinnego działania oraz ciągłego rozwoju mimo zachodzących zmian. Tegoroczne wyniki są dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Jestem dumny z nas #Prologis People, że potrafimy i chcemy razem tworzyć Great Place to Work® - powiedział Paweł Sapek, Senior Vice President i szef Prologis w Europie Środkowej.

(źr. Prologis)

 

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.