Dodaj ogłoszenie o pracy


Gdzie jeszcze można dorobić przed Świętami?

Do Świąt pozostały niespełna dwa tygodnie, które wraz z niedzielą handlową może być okazją do zasilenia budżetu. Agencja pracy natychmiastowej Tikrow wytypowała 5 najatrakcyjniejszych ofert pracy dorywczej, które są dostępne z dnia na dzień. Jako magazynier lub kasjer zarobimy prawie 700 zł „na rękę” i otrzymamy je w ciągu doby od zakończenia zlecenia.

– To ostatni moment, by zdecydować się na dorywczą pracę w grudniowy weekend. Ofert jest jeszcze sporo, ale i chętnych do dorobienia sobie niemal 700 zł w 3 dni zdecydowanie nie brakuje. Tikrow obu stronom relacji pracodawca-pracownik zapewnia wysoką elastyczność. Firma może znaleźć w 24h pracownika, a każdy z nas, wykonując 3 błyskawiczne kliknięcia, zyskać szansę na powiększenie domowego budżetu tuż przed Bożym Narodzeniem. To forma szczególnie atrakcyjna dla studentów – zaznacza Krzysztof Trębski, członek zarządu Tikrow.

Magazynier
672 zł netto za 3 dniówki, czyli 24h pracy. Tyle można dorobić od piątku do niedzieli na stanowisku magazyniera. To odpowiedzialne zajęcie jest najpopularniejsze przed Świętami i pod koniec roku – w czasie, który obfituje w liczne wyprzedaże czy obowiązkowe remanenty. Osoby posiadające uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie niż pracownika, który takich uprawnień nie posiada.

Pracownik wsparcia sprzedaży
Oblegane w grudniu sklepy potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Oferują więc pracownikom wsparcia sprzedaży dniówki na poziomie 216 zł „na rękę”. Zakres obowiązków jest w tym wypadku zależny od branży, którą reprezentuje sklep. W galeriach handlowych są to często sklepy odzieżowe, RTV/AGD, dyskonty czy księgarnie. Na tym stanowisku na pewno przydadzą się zdolności manualne i komunikatywność.

Obsługa zwrotów w sklepie on-line
Na podobne jak w wypadku wsparcia sprzedaży wynagrodzenie, może liczyć pracownik obsługi zwrotów w sklepie on-line. Tu przedłużony weekend w pracy zaowocuje kwotą 648 zł netto za 3 dniówki. Niezbędne umiejętności: refleks i podstawowa znajomość komputera, który jest konieczny do obsługi zamówień.

Kasjer/pracownik sklepu
624 zł możemy dorobić w 3 dni wspierając właścicieli sklepów jako kasjer lub pracownik rozkładający towary na półkach. W wypadku tej posady przyda się odrobina siły fizycznej i cierpliwość.

Pomoc logistyczna
Pracą związaną z rozgrzanym do czerwoności, przedświątecznym łańcuchem dostaw jest stanowisko pomocy logistycznej. Według danych Tikrow można za nią otrzymać 576 zł netto za 3 dni. By dobrze poradzić sobie z nowymi zadaniami zdecydowanie warto mieć doświadczenie w kompletowaniu zamówień i pakowaniu. Pomoc logistyczna to zajęcie często spotykane w sklepach RTV/AGD lub w księgarniach.

(źr. Tikrow agencja pracy natychmiastowej)

 

 

 

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.