Konto pracodawcy


Eobuwie.pl otwiera centrum logistyczne w Rumunii

Zgodnie z zapowiedzią eobuwie.pl otworzyło nowe centrum logistyczne w Bukareszcie. To kolejny krok w intensywnym rozwoju spółki. Obiekt o powierzchni 15 tys. mkw. będzie obsługiwał kluczowe dla firmy rynki na południu Europy: Rumunię, Bułgarię i Grecję. Dzięki temu klienci mieszkający w Bukareszcie szybciej odbiorą zamówione produkty. W ramach usługi Next Business Day, będzie to możliwe już następnego dnia.

Nowa przestrzeń magazynowa pomieści około 2,6 mln sztuk produktów. W pierwszej fazie będzie to asortyment eobuwie.pl, a w przyszłości również z portfolio Modivo. Spółce zależy na optymalizacji procesów oraz synergii w wykorzystaniu dostępnych rozwiązań.
– Otwarcie nowego centrum logistycznego to ważny krok w rozwoju eobuwie.pl. Do tej pory wszystkie rynki były obsługiwane przez centrum w Zielonej Górze. Powstanie przestrzeni dystrybucyjno-logistycznej w Rumunii jeszcze bardziej usprawni procesy obsługi rynków w tej części Europy. Dodatkowym atutem wybranej przez nas lokalizacji jest komfortowy dojazd do Sofii i dalej do Aten. Bułgaria i Grecja to także kluczowe dla nas regiony. Zależy nam na tym, aby coraz większej liczbie klientów z tej części Europy zagwarantować jeszcze szybsze dostawy – mówi Damian Zapłata, prezes zarządu eobuwie.pl S.A.
Szybkie dostawy, czyli opcja next business day (dostawa następnego dnia) to kolejny krok w zapewnieniu klientom jeszcze większej wygody w zakupach. Dzięki tej usłudze produkt kupiony przez internet, już następnego dnia trafia w ręce zamawiającego.

Eobuwie.pl w kolejnych latach będzie rozwijać centrum logistyczne w Bukareszcie – plany zakładają zwiększenie przestrzeni użytkowej nawet do 50 tys. m kw. Ponadto spółka będzie kontynuować rozbudowę obiektów logistycznych w Zielonej Górze. - Zgodnie z przyjętą strategią w perspektywie do 2025 roku 40% dostaw ma być realizowanych następnego dnia od zamówienia. Rozwój zaplecza logistycznego i koncentracja na efektywnym łańcuchu dostaw są więc ważnym elementem w realizacji tych ambitnych celów – dodaje Damian Zapłata. Prezes eobuwie.pl podkreśla także, że wszystkie inwestycje mają na celu przygotować spółkę na wzrost i zwiększenie skali biznesu, jaką w najbliższych latach planuje osiągnąć.

Eobuwie.pl S.A. jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 177 tys. produktów od ponad 580 marek. Spółka działa obecnie na 17 europejskich rynkach. Rozwija także własny e-commerce z modą – Modivo..

(źr. Ebuwie.pl)

 

 

 

kobiety w logistyce
Startujemy z 1. Programem Rozwoju Liderek w Logistyce!
Dagmara Brzezińska dołączyła do zarządu Integer.pl
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Składka zdrowotna i inne opłaty. Jak zmieniają się obciążenia dla przedsiębior ...
Uniwersalny, z wkładem izolacyjnym, chłodniczy – jaki kontener wybrać do transpo ...
A gdy w kontenerze pada deszcz… Hillebrand radzi jak zabezpieczyć ładunek
Co, jeśli mleko się wylało…
Przewozy SENT w dobie e-TOLL – nawet 10 tys. zł kary za niedopełnienie formalnoś ...
reklama
Jaki szablon CV wybrać do podania o pracę w logistyce?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Poznaj trendy w inwestycjach na 2022 r.
reklama
Logistyka i transport fotowoltaiki - możliwości i wyzwania!
Kondycja branży transportowej a inflacja
Jakie zmiany wywoła elektromobilność w branży TSL?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
MVGM przejmuje zarządzanie dwóch parków logistycznych Hansainvest Real Assets
Kuehne+Nagel inwestuje w Afryce
ID Logistics operatorem logistycznym nowego magazynu LPP w Rosji
GEFCO testuje autonomicznego robota mobilnego
MOYA podsumowuje rok 2021 – ciągły rozwój i kolejne inwestycje
FedEx Express - kolejna firma decyduje się na opakowania wielokrotnego użytku
Eobuwie.pl otwiera centrum logistyczne w Rumunii
Volvo testuje elektryczna trucki w ekstremalnych warunkach zimowych
Poczta Polska premiuje swoich pracowników – każdy z nich otrzyma 500 zł
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC