Dodaj ogłoszenie o pracy


FM Logistic wprowadza nowe hasło marki -„Supply Change”

FM Logistic wdraża nowe hasło swojej marki, od 29 czerwca będzie to „Supply Change”. Zastąpi ono dotychczasowe: “The way of excellence between you and your clients”.

“Supply Change” jest przede wszystkim wezwaniem do przekształcenia łańcuchów dostaw w taki sposób, aby ułatwiały odpowiedzialną konsumpcję i przyczyniały się do budowania zrównoważonej gospodarki. Wyraża także wolę FM Logistic do odegrania istotnej roli w tej transformacji. Nowe hasło jest także odzwierciedleniem zmian już wprowadzanych w FM Logistic. Założona w 1967 roku firma rodzinna, początkowo specjalizująca się w transporcie, dostarcza obecnie rozwiązania w zakresie strategii omnichannel dla 60 proc. swoich klientów.

- FM Logistic chce wyznaczać najwyższe standardy w zrównoważonym łańcuchu dostaw omnichannel. Dotykający nas w ostatnich miesiącach podwójny, gospodarczy i zdrowotny, wstrząs stanowi wyjątkową okazję do ponownej oceny działania łańcucha dostaw. Oprócz oczekiwanej solidności, sprawności, szybkości i rentowności, musi również być bardziej zrównoważony i nastawiony na współpracę. Nowe hasło firmowe „Supply Change” wyraża wolę wspierania naszych klientów i partnerów, prywatnych i publicznych, w działaniach zmierzających w tym kierunku oraz zbiorowego oddziaływania na otoczenie ‒ powiedział Jean-Christophe Machet, CEO FM Logistic.

Ponadto pod koniec września 2021 FM Logistic zamierza przedstawić swój plan strategiczny.

(źr. FM Logistic)

czy wiedziałeś, że...
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.
W roku 2021 całkowita wartość transakcji w sektorze nieruchomości magazynowych w Europie wyniosła ok. 62 mld euro, co oznacza wzrost aż o 79% w porównaniu do średniej za poprzednie pięć lat. W Polsce odnotowano popyt na poziomie 7,35 mln m kw. oraz wzrost absorpcji o 84% rok do roku. W skali całego kontynentu najwięcej, bo aż 19,5 mld euro, zainwestowano w Wielkiej Brytanii, co stanowi 31% łącznego wolumenu. Wysokie poziomy aktywności inwestycyjnej odnotowano także w Niemczech (8,6 mld euro), Francji (6,5 mld euro), Szwecji (5,8 mld euro) oraz Holandii (5,7 mld euro).
Ponad 60 proc. pracowników w Polsce podczas pracy załatwia swoje prywatne spawy. Z drugiej strony, ponad połowa zatrudnionych odpowiada na służbowe maile i odbiera telefony po godzinach pracy. Jednak zdecydowana większość podczas urlopu z łatwością odrywa się od obowiązków zawodowych i nie odczuwa presji od pracodawcy z tego powodu – tak wynika z globalnego badania Randstad Workmonitor.
Korona-kryzys dotknął niemałą grupę Polaków, ale jak wynika z danych Intrum, kobiety odczuły to bardziej. Pandemia zmniejszyła dochody i dobrobyt finansowy ponad połowy kobiet w naszym kraju (51 proc.) i 41 proc. mężczyzn.