Konto pracodawcy


C.H. Robinson Polska po raz trzeci uhonorowany tytułem Top Employer

Firma C.H. Robinson została uhonorowana tytułem Top Employer. To trzeci rok z rzędu, w którym Instytut Top Employers przyznał polskiemu oddziałowi spółki to wyróżnienie.

Tegoroczne wyróżnienie Top Employer dla C.H. Robinson pokazuje, że firma świetnie poradziła sobie w trudnym czasie pandemii, kontynuując swoje zaangażowanie w zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym mogą się rozwijać. - Nasi pracownicy są fundamentem i największym kapitałem firmy. Odgrywają kluczową rolę w sukcesach, które odnosimy razem jako C.H. Robinson. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić im odpowiednie środowisko pracy i możliwości rozwoju, na jakie zasługują. – mówi Arkadiusz Glinka, dyrektor ds. Zarządzania produktem w C.H. Robinson Europe.

Organizacje wyróżnione tytułem Top Employer odznaczają się takimi praktykami zarządzania zasobami ludzkimi, w których pracownicy stoją na pierwszym miejscu. Działania firm w tym obszarze oceniane są na podstawie pogłębionej ankiety, która obejmuje ponad 100 pytań z 600 zagadnień z zakresu pozyskiwania i rozwoju talentów.
- Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego tytułu Top Employer, zwłaszcza, że otrzymaliśmy go trzeci raz z rzędu. To nagroda za wieloletnie zaangażowanie w działania na rzecz pracowników, ale w tym roku ma ona dla nas szczególne znaczenie. W 2020 roku, który przebiegł pod znakiem pandemii, wiele firm – w tym również nasza – musiało szybko przystosować się do nowej sytuacji. W tym czasie priorytetowo traktowaliśmy zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ale dbaliśmy także o kwestie ich rozwoju zawodowego. Tytuł Top Employer jest dla nas motywacją, aby dalej, każdego dnia, wspierać naszych pracowników, ich talenty i rozwój. – dodaje Arkadiusz Glinka.

C.H. Robinson to firma świadcząca globalne usługi związane z transportem towarów, logistyką oraz outsourcingiem, zapewnia zaopatrzenie w świeże produkty oraz dostarcza zaawansowane rozwiązania informatyczne. C.H. Robinson działa poprzez ponad 280 biur na świecie, w tym 13 w Polsce. Swoim pracownikom zapewnia autorskie programy wdrożeniowe i rozwojowe, takie jak m.in. JumpStart, Win by Design i Leadership Development Program, a także szereg korzyści dodatkowych jak np. finansowanie studiów podyplomowych. W ostatnich latach firma aktywnie wspiera również rozwój młodych talentów poprzez program ambasadorski Talent Navigator, w ramach którego studenci mogą uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w zakresie logistyki.

Top Employers Institute działa od ponad 25 lat i w tym czasie certyfikował ponad 1600 firm w 119 krajach. Za pomocą globalnego badania organizacja analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w 10 obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura firmy.

(źr. C.H. Robinson)

kobiety w logistyce
Agnieszka Świerszcz, CEO DHL Parcel w charytatywnym Kalendarzu Gwiazd na rzecz Fundacji „Akogo?”
Jestem kobietą, kieruję – ruszyła kampania społeczna Fundacji Truckers Life
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Brexit – przewoźniku o czym wiedzieć powinieneś?
Kierowco, co wie o Tobie Twój szef?
Karta drogowa – relikt przeszłości czy konieczny dokument?
Kary za nacisk do 11,5 tony mogą być nielegalne!?
Rząd planuje zmiany w ryczałcie - rewolucja bez rewolucji?
Koniec ulgi abolicyjnej - wyższe podatki dla pracujących za granicą
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Dachser o rozbieżnościach między podażą a popytem w transporcie morskim
Polska wykorzystuje swój potencjał na Nowym Jedwabnym Szlaku? – raport Rohlig Suus Logistics
Brexit w transporcie: sytuacja się normuje?
Indeks Logistyczny Agility o szansach na światowe ożywienie w 2021!
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Fracht FWO Polska ogłasza kolejne rekrutacje i przedstawia kierunki rozwoju
Wzrost zadłużenia na rynku KEP - średnio dłużnik z tej branży ma do oddania ok. ...
CHEP i Zbyszko rozszerzają współpracę
Poczta Polska zbuduje swój hub w Porcie Solidarność (CPK)
Dock Doors of Giving - Prologis przekazał ponad 275 tys. euro na cele dobroczynne
UPS opublikował wyniki za 2020 – przychody wzrosły o 14,2 proc.
FM Logistic rozpoczyna budowę nowego centrum magazynowego w Wiskitkach
GLS wdrożył geokodowanie paczek
ID Logistics podsumowało 2020 rok – wzrost sprzedaży o 7,1 proc.
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC