Konto pracodawcy


The Hut Group poszukuje 250 osób do pracy w magazynie w Magnicach pod Wrocławiem

Zlokalizowana w podwrocławskich Magnicach firma The Hut Group poszukuje 250 osób do pracy w magazynie dystrybucyjnym. Przedsiębiorstwo działa w branży e-commerce, która w ostatnim czasie notuje zwiększone zapotrzebowanie na ręce do pracy. Rekrutacja już się rozpoczęła.

Pracę w The Hut Group może podjąć każda osoba, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w pracach magazynowych. Na zatrudnionych czeka atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karta sportowa. Pracodawca oferuje także bezpłatny transport z licznych lokalizacji, np.: Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Piława Górna, Dzierżoniów, Bielawa, Ziębice, Niemcza, Łagiewniki i inne.
- Decyzja o zwiększeniu zatrudnienia podyktowana jest intensywnym wzrostem sprzedaży produktów firmy na wszystkich rynkach europejskich. Dołączając do naszego zespołu, pracownik ma szansę współtworzyć dynamiczne środowisko pracy, zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się wraz z organizacją. Stawiamy na entuzjazm, chęć uczenia się i pracę zespołową – wyjaśnia Dominika Obutelewicz-Mejor, HR Manager w The Hut Group.

Partnerem rekrutacyjnym pracodawcy jest firma Manpower, dlatego osoby, które chcą podjąć zatrudnienie w The Hut Group, mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji, wysyłając swoje aplikacje na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer tel. 608 549 247.

– Obecna sytuacja na rynku dolnośląskim jest bardzo dynamiczna. Wśród przedsiębiorstw znajdujemy takie, dla których stan teraźniejszy oznacza wzrost zamówień, a co za tym idzie zwiększone zapotrzebowanie na pracowników. Jest to głównie produkcja spożywcza, produkcja artykułów medycznych oraz usługi teleinformatyczne, na które z dnia na dzień rośnie popyt. Efektem ograniczeń związanych z wychodzeniem na zewnątrz jest również przyspieszenie etapu przejścia z systemu zakupów stacjonarnych na system e-zakupów oraz wzmocnienia pozycji firm branży e-commerce. Jako agencja rekrutacyjna już odczuwamy tego skutki w postaci zwiększonego zapotrzebowania na ręce do pracy przez firmy zajmujące się e-handlem – wyjaśnia Magdalena Oliwa, koordynator ds. rozwiązań OnSite w Manpower.

Centrum produkcyjno-logistyczne The Hut Group, firmy e-commerce działającej w segmencie zdrowie i uroda, powstało jesienią 2018 roku roku w Magnicach pod Wrocławiem, przy drodze ekspresowej S8. Na powierzchni liczącej ponad 60 tys. mkw. znajduje się również powierzchnia biurowa. Centrum w Magnicach to pierwsza inwestycja firmy w Polsce i w Europie kontynentalnej.

(źr. The Hut Group)

kobiety w logistyce
50 proc. kobiet w składzie nowego zarząd DB Cargo
Kobieca załoga w Emirates SkyCargo
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
Projekt rozporządzenia KE dla transportu drogowego w czasach pandemii
Zwolnienia grupowe w dobie pandemii - kiedy pracownikom należą się odprawy?
Wyroby medyczne czyli zamieszanie z procentami
Tarcza antykryzsowa - pułapki kryterium przychodowego. Będzie strata, ale ZUS płac ...
Jak korzystać z tarczy antykryzysowej - koronawirus a transport
Osoby fizyczne mają złożyć PIT do 30 kwietnia, odroczenia płatności dla pracoda ...
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Rozwój transportu drogowego po koronawirusie
Jak wygląda handel po wybuchu pandemii?
Nadal nie zlikwidowano barier w rozwoju transportu intermodalnego – alarmuje NIK
Cena ropy naftowej… poniżej zera – co dalej?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
CEVA Logistics dzięki robotyzacji zwiększa wydajność magazynów o 400%
Grupa Raben ponownie Marką Godną Zaufania
Agility realizuje kontrakty dla brytyjskiego Ministerstwa Obrony
GLS Poland rozpoczyna współpracę z BLIKIEM
Darmowa platforma Clicktrans dla transportu przesyłek pomocowych dla szpitali
Fracht FWO realizuje kolejne dostawy z Polski do USA dla elektrowni wiatrowych
Emirates SkyCargo oferują już regularne loty cargo
DB Schenker przedłuża współpracę z NEONET
GEFCO otwiera centrum dystrybucyjne w Schiphol
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC