Dodaj ogłoszenie o pracy


Frigo Logistics rozpoczął w Radomsku kompleksową obsługę sieci Carrefour

Frigo Logistics w ramach nawiązanej współpracy świadczy dla sieci kompleksową obsługę w mroźni w Radomsku, w skład której wchodzi przyjęcie towaru, kompletacja oraz dystrybucja towarów mrożonych do 248 sklepów Carrefour, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Wszystkie etapy prac związane z wdrożeniem projektu zostały zakończone zgodnie z uzgodnionym harmonogramem.

- Dla Frigo Logistics to kolejny ważny krok w kierunku umocnienia firmy na pozycji lidera w obsłudze głównych sieci handlowych w Polsce - twierdzi Kris Verbruggen, prezes zarządu Frigo Logistics.
 
Carrefour to jedna z sieci handlowych, która wybrała i zaufała Frigo Logistics jako głównemu operatorowi logistycznemu produktów mrożonych. Frigo Logistics posiada mroźnie i platformy dystrybucyjne w Radomsku i Żninie oraz punkt przeładunkowy w Warszawie. Schemat operacyjny pozwala firmie nie tylko na obsługę sieci handlowych w zakresie magazynowania, ale również na dystrybucję towarów mrożonych na terenie całej Polski.
 
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy z Frigo Logistics - mówi Adam Grochal, dyrektor ds. łańcucha dostaw w Carrefour Polska. - Wybraliśmy tego operatora z uwagi na jego duże doświadczenie w branży i wysoki poziom serwisu oferowanego klientom. Obserwujemy poprawę obsługi naszych sklepów, szczególnie w bardzo wymagającym dla branży sezonie "lodowym", co potwierdza, że nasz wybór był słuszny.

(źr. Frigo Logistics)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.