Dodaj ogłoszenie o pracy


Nowy skaner Intermec dla małych i średnich firm

Intermec wprowadza nowy ręczny skaner kodów kreskowych - SG10T. Jest to proste urządzenie oferowane w przystępnej cenie przeznaczone dla małych i średnich firm. Skaner wykorzystuje technologię przetwarzania obrazów opartą na elementach półprzewodnikowych.

 

Czytnik SG10T umożliwia łatwy odczyt wszystkich powszechnie stosowanych jednowymiarowych kodów kreskowych, sprawdzi się nie tylko w sklepach czy magazynach. Model zapewnia uzyskanie wysokiej dokładności i efektywności śledzenia, magazynowania, przemieszczania, księgowania oraz sprzedaży zapasów i aktywów. Może być więc stosowany w różnorodnych środowiskach pracy – w sprzedaży detalicznej, w instytucjach finansowych, medycznych, ubezpieczeniowych, prawnych i sektorze publicznym. Czytnik jest łatwy w obsłudze i może być używany bezpośrednio po wyjęciu z opakowania - co eliminuje konieczność prowadzenia szkoleń użytkowników. Szerokie funkcjonalności czytnika umożliwiają szybki zwrot z inwestycji.

- Z modelem SG10T Intermec wchodzi na rynek przystępnych cenowo skanerów ogólnego przeznaczenia, co stanowi uzupełnienie naszej szerokiej oferty skanerów naręcznych – mówi David Downey dyrektor generalny działu Data Capture, Intermec - Bez względu na swą wielkość przedsiębiorstwa poszukują rozwiązań służących do śledzenia aktywów, które mogą pomóc im poprawić efektywność działania i zwiększyć zyski. Model SG10T jest dostępny w wersji wyposażonej w złącze USB lub interfejs klawiaturowy „Key Board Wedge”. Urządzenie jest kompatybilne z oferowanym wyłącznie przez Intermec narzędziem do programowania komputerów PC o nazwie EasySet™. Program oparty na systemie operacyjnym Windows szybko wygeneruje kody kreskowe niezbędne do indywidualnych zastosowań użytkownika.

 

Producent udziela na te urządzania kompleksową 3-letnią gwarancję. Model SG10T jest oferowany globalnie, w cenie 140 USD (108 EUR).
(źr. Intermec)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.