Dodaj ogłoszenie o pracy


Po przesyłkę pocztową do kiosku Ruchu

InPost,  prywatny operator pocztowy w Polsce oraz RUCH S.A – przedsiębiorstwo z ogromnymi tradycjami i jeden z czołowych dystrybutorów prasy – nawiązały porozumienie o współpracy. W jego wyniku klienci kiosków Ruchu będą mogli w jednym miejscu zakupić gazetę, bilety komunikacji miejskiej, jak również skorzystać z oferty usługi pocztowej i odebrać awizowaną przesyłkę.

Odbiór awizowanej przesyłki InPost będzie docelowo możliwy w 2000 własnych placówkach Ruchu oraz około 3000 punktach partnerskich sieci na terenie całego kraju. Usługa będzie uruchamiana w poszczególnych placówkach sukcesywnie, a jednostki zostaną oznaczone logotypami InPost. Docelowo sieć prywatnego operatora zostanie rozszerzona do 6700 punktów.
Udostępnienie usługi odbioru awizowanych listów w salonach oraz kioskach RUCHU to również znaczące ułatwienie dla klientów InPost, którzy – poza dokonywaniem czynności pocztowych – będą mogli także skorzystać z szerokiej oferty dostępnej w placówkach dystrybutora.

-Współpraca z Ruchem to już drugie w tym roku znaczące partnerstwo InPost w kontekście rozbudowywania sieci punktów obsługi klienta w Polsce. W ostatnim czasie uruchomiliśmy pierwsze punkty w oddziałach Stefczyk Finanse, w których docelowo znajdzie się 400 Punktów Obsługi Klienta (POK). Dotychczasowy stopień ekspansji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – jeszcze we wrześniu zakładaliśmy, że do końca 2013 roku uruchomionych zostanie około 2000 POK, podczas, gdy już teraz wiemy, że wynik ten uda się znacząco przewyższyć. Udostępnienie punktów InPost w salonach RUCHu pozwoli naszym klientom na załatwienie wielu spraw dzięki wizycie w jednej placówce. To właśnie wygodę odbiorców naszych usług od zawsze stawiamy na pierwszym miejscu – wyjaśnia Rafał Brzoska, prezes Integer.pl
Z kolei dla Ruchu kooperacja z operatorem pocztwowym, to pomysł na rozszerzenie oferowanej gamy usług, a tym samym powrót do tradycyjnych relacji łączących usługi kolportażu korespondencji i prasy.
za info InPost

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.