Dodaj ogłoszenie o pracy


Chcesz mieć swój udział w EURO 2012 - zdobądź pozycję projektanta turniejowej mody!

Aby wziąć udział w przygotowaniach mistrzostw można wziąć udział w konkursie "zaprojektuj koszulkę jednego z miast UEFA EURO 2012. Do obsadzenia jest pozycja projektanta turniejowej mody!


Właśnie wystartował konkurs „Zaprojektuj koszulkę jednego z miast UEFA EURO 2012”, organizowany przez sieć sklepów INTERSPORT. Celem konkursu utworzonego na Facebooku  pod adresem http://apps.facebook.com/koszulka-euro/ jest promocja oficjalnych koszulek 4 miast-gospodarzy Mistrzostw UEFA EURO 2012: Warszawy, Gdańska, Poznania i Wrocławia. 
Przy projektowaniu nie ma ograniczeń w zakresie techniki wykonania prac. Projekty koszulek należy zamieścić na facebookowym profilu.  Oceny projektów dokonają fani, którzy klikną przycisk „lubię to”.


Dla zwycięzców konkursu czekają 4 bony o wartości 1000 zł na zakup oficjalnych produktów UEFA EURO 2012 w sieci sklepów INTERSPORT. Ponadto ich grafika znajdzie się na koszulkach sprzedawanych w Polsce.
Konkurs potrwa do 4 września 2011 r.


Przypominamy, że nadal trwa konkurs na twarz kibiców Intersport. Zostań ambasadorem marki podczas Euro 2012! Więcej informacji na stronie www.kibicintersport.pl.
(źr. Intersport)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.