Dodaj ogłoszenie o pracy


GLS Poland w nowej odsłonie

Od początku sierpnia nowa strona internetowa General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (GLS Poland) oferuje użytkownikom nowoczesną szatę graficzną, udoskonalone funkcje i odmienioną zawartość. Zoptymalizowany interfejs oraz jasna struktura nawigacji sprzyjają intuicyjnemu poruszaniu się po serwisie.
Niezależnie od tego, czy chodzi o nowości w grupie GLS, przegląd oferowanych produktów i usług czy dostęp do różnych funkcji: czytelne rozwijane menu pozwala użytkownikowi szybko dotrzeć do poszukiwanych informacji.

Odświeżenie strony wiąże się także ze zmianami w nawigacji - stronę podzielono teraz na działy „O firmie”, „Rozwiązania dla Nadawców” i „Usługi dla Odbiorców”.

Zaktualizowane funkcje
Pola nawigacji umieszczone na pasku bocznym umożliwiają szybki dostęp do ważnych funkcji, takich jak śledzenie przesyłki, wyszukiwanie filii czy punktów ParcelShop. GLS całkowicie zmodyfikował ten obszar umieszczając tutaj także pole logowania dla nadawców przesyłek dostarczanych przez. Oczywiście dane dostępowe dla zarejestrowanych użytkowników nie zmieniły się.

Rozwój e-commerce
- Ze względu na dynamiczny wzrost internetowej sprzedaży detalicznej dostarczamy więcej paczek do gospodarstw domowych -  mówi Tomasz Kroll, District Manager GLS Poland. Fakt ten został uwzględniony przy projektowaniu nowej strony  – wydzielono osobny obszar „Usługi dla Odbiorców” zawierający przydatne informacje dotyczące dostawy paczki lub  jej zwrotu. Ponadto GLS Poland wkrótce udostępni w tym obszarze kolejne narzędzie do komunikacji z odbiorcami. Jeśli mimo tego jakiekolwiek pytania pozostają bez odpowiedzi, wystarczy jedno kliknięcie myszki, by skontaktować się z GLS.
za inf. GLS

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.