Dodaj ogłoszenie o pracy


163 wyróżnienia dla DHL

Przeszło 163 wyróżnienia w ponad 48 krajach w 2013 r. dla różnych działów, w tym dla działu kadr i dla obsługi klienta otrzymała firma kurierska DHL.

Najnowsze wyróżnienie, Nagroda Yahoo! Emotive Brand Award w Hongkongu, jest 163. nagrodą zdobytą przez DHL Express od stycznia 2013 r. na ponad 48 rynkach. 25 z tych nagród zdobytych zostało za osiągnięcia związane z Zasobami Ludzkimi. 64 wyróżnienia DHL zdobył w dziedzinie Obsługi Klienta. 11 nagród wręczono w uznaniu zaangażowania firmy w działania korporacyjnej odpowiedzialności społecznej.

Oprócz nagród dla poszczególnych działów, w 2013 roku DHL Express zdobył także nagrodę "Firmy Kurierskiej Roku" w 8 krajach. Co ważne, firma otrzymała tytuł "Najlepszego Operatora Usług Kurierskich" w ramach Azjatyckich Nagród Operatorów Frachtu i Łańcucha Dostaw w maju 2013 r. Nagrodę tę DHL Express odebrał po raz 25. w 27-letniej historii nagród.

- Międzynarodowe osiągnięcia DHL Express to efekt zaangażowania wszystkich pracowników w zintensyfikowane działania, realizowane także w Polsce w ramach lokalnych i globalnych projektów. Do najważniejszych z nich należą: Badanie Opinii Kurierów, Badanie Opinii Pracowników, Globalny Dzień Wolontariusza, Konkurs Człowiek Roku, Spotkania Great Work Everyone, czy też DHL Got Talent, a także specjalistyczne szkolenie „Certyfikowani Międzynarodowi Specjaliści DHL” (CIS), w którym do tej pory uczestniczyło ponad 5000 pracowników i kurierów – powiedziała Monika Waligóra, dyrektor ds. Komunikacji i PR DHL Express (Poland).

 

 

(źr. DHL)

 


Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.