Dodaj ogłoszenie o pracy


DHL Global Forwarding wyróżniony tytułem Driver Polskiego Golfa w Polsce

DHL Global Forwarding (DGF) został uhonorowany przez zarząd Polskiego Związku Golfa (PZG) nagrodą Driver Polskiego Golfa za rok 2011 oraz 2012. Tytuł ten nadawany jest firmom, które działają na rzecz popularyzacji i rozwój golfa w Polsce oraz wspierają PZG. Driver Polskiego Golfa to najwyższe odznaczenie przyznawane przez Związek od 2008 roku.

DHL Global Forwarding konsekwentnie inwestuje w rozwój golfa w Polsce. Jako wieloletni promotor tej dyscypliny sportu, nie tylko angażuje się w samodzielne organizowanie akademii golfa, ale również od dwóch lat jest generalnym sponsorem Polskiego Związku Golfa oraz prestiżowych turniejów golfowych.

W czerwcu 2013 roku DGF organizuje cztery wydarzenia golfowe dla graczy początkujących (Akademia Golfa) i zaawansowanych (Akademia Reaktywacja). Spotkania golfistów odbędą się na polach w Lisiej Polanie w dniach 22-24 czerwca oraz w Brzeźnie w terminie od 29 czerwca do 1 lipca. Założeniem tegorocznych rozgrywek dla klientów DHL GF jest poszerzenie grona fanów golfa o nowych pasjonatów tej dyscypliny i podszkolenie techniki wśród graczy posiadających już zielone karty, wszystko w atmosferze zabawy i zdrowej rywalizacji.

Golf w Polsce wciąż jest sportem mało znanym, pomimo że na świecie ta olimpijska dyscyplina jest jedną z najpopularniejszych i to zarówno pod względem liczby widzów, jak i zawodników. Jednak faktem jest też stale rosnąca popularność golfa w naszym kraju.

(źr. DHL Global Forwarding)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.