Dodaj ogłoszenie o pracy


Consafe Logistics z powrotem w Warszawie

Na początku lipca polski oddział Consafe Logistics zmienił siedzibę. Firma przeniosła swoje biuro z Łomianek do Warszawy. Nowa, wygodniejsza lokalizacja związana jest z dynamicznym rozwojem spółki. Zmiany miejsca ma służyć lepszemu funkcjonowaniu firmy i wpływać na jakość współpracy z partnerami biznesowymi oraz skuteczniejsze zarządzanie. Rozpoczęcie pracy w nowej siedzibie oddziału Consafe Logistics poprzedziła uroczysta inauguracja, w której wzięli udział przedstawiciele z centrali spółki zlokalizowanej w Szwecji. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Ulf Jansson (CEO, Consafe Logistics AB), Kent Bengtsson (Chief Financial Officer, Consafe Logistics AB) oraz Mikael Holmqvist (Director Business Area Mobility, Consafe Logistics AB).

- Dynamiczny rozwój potwierdza naszą pozycję jako silnego partnera biznesowego, dlatego pełni optymizmu rozpoczynamy pracę w nowym biurze. Zmiana siedziby to kolejny krok naprzód w kierunku zapewnienia lepszych warunków obsługi klientów i pracy całego zespołu. Mam nadzieję, że nasze wysiłki zaowocują nowymi i ważnymi przedsięwzięciami – mówi Marcin Bondara, Prezes Zarządu Consafe Logistics Sp. z o.o.

(źr. Consafe Logistics)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.