Konto pracodawcy


UPS eko-Sponsorem

Firma kurierska UPS i firma Live Nation Entertainment, w skład której wchodzi również Ticketmaster, światowy lider w sprzedaży biletów, ogłosiły zawarcie wieloletniej umowy sponsorskiej w celu pomocy artystom w zredukowaniu negatywnego wpływu na środowisko związanego z transportem podczas tras koncertowych.

UPS jest teraz wyłącznym sponsorem – z globalnymi usługami kurierskimi, transportowymi i logistycznymi wybranych tras koncertowych LNE i obiektów, a także będzie oficjalnym eko-partnerem, dążąc do zmniejszenia ilości odpadów oraz efektywniejszego wykorzystania produktów i usług we wszystkich obiektach i na trasach koncertowych. Program ma na celu pomóc dbającym o środowisko artystom w zredukowaniu ilości CO2 emitowanego w trakcie transportu w ramach trasy koncertowej. Artystom uczestniczącym w programie UPS dostarczy dokładne i sprawdzone pomiary emisji dwutlenku węgla podczas transportu, a także opracuje indywidualne plany zmniejszenia emisji z wykorzystaniem zintegrowanej i multimodalnej sieci UPS. W celu dalszej redukcji emisji zostaną zakupione certyfikowane jednostki emisji dwutlenku węgla.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat UPS rozszerzył zakres usług i, poza dostarczaniem przesyłek, jest w stanie zmierzyć się z największymi wyzwaniami logistycznymi dzięki najbogatszej w branży ofercie usług kurierskich, transportowych i zarządzania łańcuchem dostaw. Ponadto oferuje rozwiązania, których sporo osób nie skojarzyłoby z firmą UPS, np. zarządzanie zapasami, naprawy i zwroty produktów, realizacja zamówień, doradztwo w handlu międzynarodowym, a nawet usługi poligraficzne online i inne usługi detaliczne.

- Zarządzanie logistyką trasy koncertowej nie odbiega od realizacji innych tego typu zadań wymagających nienagannej organizacji, np. projektów wykonywanych dla służby zdrowia, branży nowoczesnych technologii czy związanych z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi 2012 w Londynie - mówi Ron Rogowski, wiceprezes UPS ds. sponsoringu i eventów.

- Coraz więcej naszych klientów zwraca się do nas o pomoc w znalezieniu najwydajniejszych i najbardziej ekologicznych sposobów zarządzania łańcuchem dostaw. Cieszymy się, że możemy obecnie zaoferować naszą wiedzę i doświadczenie branży koncertowej i pomóc wykonawcom w zorganizowaniu tras koncertowych w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób, a jednocześnie zapewnić odpowiednią szybkość, sprawność i niezawodność. - Współpraca biznesowa naszych firm jest idealna – korzystając z czołowych światowych zasobów branży rozrywkowej oraz kontaktów z artystami, firma UPS ma okazję wejść na nowe rynki i rozpropagować pionierskie postawy w dziedzinie ekologicznego zarządzania logistyką - mówi Russell Wallach, prezes Live Nation Network.

(źr. UPS)

kobiety w logistyce
DHL nagrodzony za projekt Women in Managament
Coraz więcej kobiet zostaje listonoszkami
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
poradnik
OCRK o niewzruszalności mandatu karnego
Wdrożenie inteligentnych tachografów – więcej pytań niż wiadomych!
Zasady odpoczynku kierowcy pojazdu ciężarowego na promie – o czym pamiętać nale ...
Zmiany zasad rozliczania kryptowalut – jak to działa?
Jedziesz na Węgry – koniecznie weź ze sobą dokument o badaniu technicznym
Czy w roku 2019 zdrożeje OC?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
opinie, komentarze
Przewoźnicy płaczą i płacą - czyli o wynagrodzeniach minimalnych w Europie
Czynsze za wynajem powierzchni magazynowych utrzymają trend wzrostowy w 2019 r.
Psucie prawa – o ustawodawstwie celnym UE oczami brokera celnego!
Co zdominuje transport w 2019 roku?
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC
warto przeczytać
Szymon Bielas CEO DB Schenker North&East Europe
FM Logistic buduje magazyn farmaceutyczny za 20 mln euro
Ile zarobią inwestorzy na CPK?
DHL partnerem logistycznym światowego tournée Bryana Adamsa „Shine A Light” 201 ...
Inteligentne opony już wkrótce w naszych autach – jakie będą miały funkcje?
ID Logistics podsumowało przychody za 2018 rok
Dziewiąta edycja Transport Week 2019 już za trzy tygodnie w Gdyni
DB Schenker uruchomił połączenie intermodalne między Polską a Turcją
Poczta Polska uruchomiła międzynarodową przesyłkę paletową
JoomlaXTC News - Copyright Monev Software LLC