Dodaj ogłoszenie o pracy


Żabka szuka 200 pracowników do Centrum Logistycznego pod Warszawą

Ponad 200 osób znajdzie pracę w nowym Centrum Logistycznym, które w Nadarzynie (k. Warszawy) planuje uruchomić firma Żabka Polska w sierpniu tego roku.

-Poszukiwani są pracownicy na stanowiska związane z obsługą magazynu m.in.  magazynierzy, operatorzy z ważnymi uprawnieniami do obsługi wózków widłowych oraz pracownicy administracyjni do zarządzania przepływem dokumentów jak również pracownicy szczebla kierowniczego – mówi Tomasz Marian Kaczmarek, Dyrektor Regionu z firmy Żabka Polska.

Trzecie już Centrum Logistyczne obsługujące sieć sklepów Żabka oraz Freshmarket  będzie miało powierzchnię magazynową 23,5 tys. m². Wnętrze budynku, zostało zaprojektowane i będzie przygotowane zgodnie z wymaganiami branży dóbr szybkozbywalnych, zapewniając optymalne warunki do przechowywania całości asortymentu. Centrum obsługiwać będzie sklepy znajdujące się w rejonie Warszawy.

-Dodatkowo zatrudnienie znajdą także pracownicy zajmujący się kompletacją towarów, osoby te powinny jednak prowadzić własną działalność gospodarczą. Obecnie rozpoczęły się już pierwsze rekrutacje, aplikacje należy zgłaszać za pośrednictwem naszej strony www.zabka.pl w zakładce kariera/oferty pracy lub portali rekrutacyjnych np. pracuj.pl – dodaje Tomasz Marian Kaczmarek.
(źr. Żabka Polska)
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.