Dodaj ogłoszenie o pracy


Poczta Polska w finale WOŚP na aukcji kartek i znaczków zaprojektowanych z Jurkiem Owsiakiem

Samoprzylepne znaczki pocztowe w kształcie koła, specjalna kartka pocztowa oraz okolicznościowe kartki wysyłane z platformy neokartka.pl – to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowała Poczta Polska na 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym ze współautorów okrągłego znaczka jest sam Jerzy Owsiak.


 
Poczta Polska z okazji 21. Finału WOŚP wprowadziła do obiegu 300 tys. samoprzylepnych, fluorescencyjnych znaczków okolicznościowych w kształcie koła. Można je będzie kupić w placówkach pocztowych, a w dniu Finału na specjalnie zorganizowanych stoiskach. Znaczek będzie także dostępny w e-sklepie Poczty Polskiej pod adresem www.filatelistyka.poczta-polska.pl.
Pocztowcy będą również pomagać sztabowi WOŚP w liczeniu zebranych pieniędzy. Dodatkowo Firma wspomoże Orkiestrę darowizną oraz przekaże na licytację foldery filatelistyczne. Wśród nich będą prawdziwe perełki: foldery „Śladami Karola Wojtyły”, Ludzie kina i teatru”, „Miasta ogrody” oraz „Księgi Znaczków 2011”

 

W czasie 21. Finału Poczta Polska pojawi się także z nowym projektem – neoKartką. Na ten cel została stworzona specjalna, orkiestrowa pocztówka, a część dochodu ze sprzedaży wszystkich kartek zamieszczonych na platformie – www.neoKartka.pl zostanie przekazana na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka. Za projekt neoKartka odpowiada Poczta Polska Usługi Cyfrowe, firma należąca do Grupy PP.

 

(źr. Poczta Polska)

 

 

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.