Dodaj ogłoszenie o pracy


Noworoczna oferta Siódemki - usługi tańsze nawet o 70 proc.

Najnowsza oferta Siódemki dla przedsiębiorców, to specjalna noworoczna cena na usługi kurierskie, tańsza nawet o 70 proc.

 

Nowa oferta obowiązuje od stycznia 2013 roku. Do wyboru, w zależności od potrzeb przedsiębiorcy są 2 abonamenty. W ramach stałej kwoty  - 300 lub 650 zł - klient może wysłać odpowiednio 24 lub 54 bezpłatne przesyłki. Cena paczki w abonamencie nie przekracza zatem 12,50 zł, co jest konkurencyjne nie tylko w stosunku do oferty tradycyjnych firm kurierskich, ale także brokerów (kwota abonamentu zawiera opłatę paliwową oraz opłatę drogową). W trakcie całego okresu obowiązywania umowy, Siódemka gwarantuje niezmienność warunków, w tym także cen.

 

- Warto podkreślić, że klient nie jest zmuszony deklarować miesięcznej ilości wysyłek – mówi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemki. Oferujemy także bardzo dogodne formy płatności. Za wszystkie wysłane w ciągu miesiąca paczki, klient zapłaci na podstawie zbiorczej e-faktury z odroczonym terminem płatności, za pośrednictwem systemu płatności on-line.


W ramach oferty klienci otrzymują dostęp do aplikacji on-line - 7 Internet Shipping. To rozwiązanie oferujące jedne z najbardziej rozbudowanych na rynku opcji zarządzania przesyłkami. Dzięki internetowej platformie, klient będzie mógł wykonać samodzielnie z dowolnego miejsca większość czynności związanych z obsługą przesyłek, w tym m.in. zorganizować cały proces obsługi przesyłki, dokonać rozliczeń lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. Status wszystkich nadanych przez klienta przesyłek będziesz można śledzić w module trackingowym aplikacji, a informacje o przesyłkach przesyłać również klientom.

 

Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy. Oferta obowiązuje do 28 lutego.

 

(źr. Siódemka SA)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.