Dodaj ogłoszenie o pracy


CHEP z polską wersją strony internetowej!

Firma CHEP, dostawca palet i rozwiązań w obszarze outsourcingu opakowań zmieniła korporacyjną stronę internetową. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna strony korporacyjnej, ale również zawartość witryny. Nowością jest polska odsłona: www.chep.pl, na której klienci znaleźć mogą informacje dotyczące oferty CHEP na rynku polskim.


Nowa witryna www.chep.com  w nowoczesny sposób stara się odpowiedzieć na potrzeby tych wszystkich, którzy w sieci poszukują rozwiązań logistycznych.
- Chcemy aby poruszanie się po naszej stronie było dla naszych obecnych i przyszłych klientów łatwe i przyjemne, a odnajdywanie poszukiwanych informacji jak najszybsze“ – mówi Marta Górska, marketing manager CHEP. Strona jest dostępna w kilku językach i zawiera opis wszystkich usług firmy CHEP, prezentacje rozwiązań skierowanych dla różnych sektorów gospodarki a także informacje na temat pełnej gamy produktów dostępnych w blisko 50 krajach. Zainteresowani mogą także zapoznać się lub pobrać ze strony specyfikacje techniczne opakowań oferowanych przez CHEP. Interesującym elementem jest zakładka zawierająca ciekawe case studies oraz newsy dotyczące aktualnej działalności CHEP na świecie. Nowa odsłona strony internetowej ma stanowić źródło łatwo dostępnej wiedzy o działalności i ofercie firmy.


Poza tym dla nowych użytkowników, którzy chcą bliżej poznać system CHEP wprowadzono prostą w nawigacji polską stronę www.chep.pl. Na tej stronie znajdują się podstawowe informacje dotyczące systemu wynajmu palet w Polsce wraz z opisem dostępnych produktów – palety angielskiej, palety euro, półpalety czy palety wystawowej.


(źr. CHEP)

 

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.