Dodaj ogłoszenie o pracy


OTTO Work Force funduje stypendia dla młodych logistyków w Maastricht

 

OTTO Work Force, firma działająca na rynku pośrednictwa pracy, ufunduje stypendia dla trzech polskich studentów zakwalifikowanych na studia magisterskie na kierunku „Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i zmian” na Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu w Maastricht w Holandii.

 

Na stypendium składa się zarówno czesne za studia, jak i dodatkowy zasiłek (kieszonkowe). Łączna wartość jednego stypendium to 3750 €, wypłacane w czterech ratach. O stypendia mogą ubiegać się osoby, które zamierzają studiować na kierunku „Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i zmian” na holenderskim Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu w Maastricht (Maastricht University School of Business and Economics). Termin składania podań, zarówno o przyjęcie na studia magisterskie, jak i o otrzymanie stypendium, mija 1 czerwca 2013 r. Ostateczną decyzję o przyznaniu stypendiów podejmie Komitet Stypendialny Uniwersytetu w Maastricht w porozumieniu z OTTO Work Force.

 

"Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i zmian” to jednoroczne studia w pełnym wymiarze godzin, prowadzone w języku angielskim. Program ma na celu wykształcenie specjalistów zajmujących się przepływem informacji, produktów i usług. W obliczu dynamicznego rozwoju gospodarki globalnej ten nowatorski kierunek należy do najbardziej obiecujących i przyszłościowych obszarów w rozwoju współczesnych strategii logistyki i zarządzania.

 

Więcej informacji na temat stypendium w Maastricht można znaleźć na stronie internetowej: http://www.maastrichtuniversity.nl/web/show/id=608707/langid=42

 

Informacje dotyczące warunków składania aplikacji na kierunek „Zarządzanie Globalnym Łańcuchem Dostaw i Zmian” na Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu w Maastricht oraz wymaganych testów znajdują się pod adresem:
http://www.maastrichtuniversity.nl/web/Faculties/SBE/TargetGroup/ProspectiveStudents/Master/GlobalSupplyChainManagementAndChangeInVenlo/Admissions.htm

Kontakt dla studentów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

(red.bt)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.