Dodaj ogłoszenie o pracy


Godło "Firma przyjazna klientowi" po raz drugi dla Siódemki

Siódemka S.A. drugi raz z rzędu otrzymała prestiżowe godło programu „Firma Przyjazna Klientowi”. Program jest audytem sprawdzającym poziom jakości obsługi i satysfakcji Klienta, a wyróżnienie przyznawane jest na podstawie niezależnych badań.

 

Badania realizowane są za pomocą zestandaryzowanego kwestionariusza satysfakcji klientów oraz analizy kanałów komunikacji. Wywiady prowadzone są z odpowiednio wylosowanymi klientami firm uczestniczących w programie. Podczas badań analizowane są cztery główne obszary: ogólne zadowolenie klientów, szczegółowa ocena jakości współpracy z firmą, ocena jakości obsługi w poszczególnych kanałach oraz prawdopodobieństwo rekomendacji produktów lub usług badanej firmy.


Siódemka przystąpiła do programu „Firma Przyjazna Klientowi”, ponieważ jakość współpracy z klientem, terminowość oraz elastyczność oferty są najważniejszymi elementami budowania jej pozycji na rynku usług kurierskich. Strategia spółki opiera się m.in. na wprowadzaniu nowych rozwiązań i innowacji w zakresie obsługi przesyłek i klienta. Ma ona na celu przyspieszanie i automatyzację procesu obsługi przesyłek, a tym samym poprawę terminowości oraz bezpieczeństwa dostaw.


W mijającym roku spółka stworzyła dla swoich klientów szereg nowych usług i funkcjonalności. Najnowsze z nich, to rozwiązanie skierowane do mikro i małych firm sektora e-handlu, będące połączeniem promocyjnej oferty handlowej z internetową platformą obsługi przesyłek i klienta 7 Internet Shipping. Siódemka oferuje także rodzinę zaawansowanych narzędzi wspierających proces obsługi przesyłek dla małych i średnich firm – 7 Business Ship Control i 7 Office Ship Control. W trosce o jak najlepszą komunikację z odbiorcami swoich usług, Siódemka udostępniła w tym roku także nową wersję Biura Obsługi Klienta na Facebooku. Pełny zakres funkcjonalności nowej zakładki obejmuje monitoring przesyłek, tracking allegro, lokalizator placówek, szybkie zamówienie kuriera oraz możliwość zadawania pytań pracownikom BOK wraz z historią dotychczasowej korespondencji.

(źr. Siódemka SA)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.