Dodaj ogłoszenie o pracy


Siódemka ma już 500 placówek Service Point

Firma kurierska Siódemka konsekwentnie rozwija sieć partnerskich punktów przyjęć przesyłek Service Point. Na terenie całej Polski powstało już blisko 500 placówek, w których można szybko i sprawnie wysłać paczkę w dowolne miejsce w kraju. Powiększaniu sieci sprzyja duże zainteresowanie przedsiębiorców nawiązaniem partnerstwa handlowego z Siódemką oraz duże powodzenie tego typu usług wśród klientów. 


W ramach rozwoju oferty dla Klientów indywidualnych Siódemka podjęła  współpracę z właścicielem sieci salonów prasowych Inmedio i Relay, spółką HDS Polska oraz firmą PRINTMANIA. Partnerami Siódemki są również mniejsze placówki handlowe i usługowe, które mieszczą się w pobliżu często uczęszczanych miejsc, takich jak na przykład galerie handlowe, dworce komunikacji miejskiej, biurowce czy główne ulice w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców. Łącznie funkcjonuje już 500 punktów  Service Point.


- W trosce o wygodę i komfort naszych klientów w najbliższym czasie planujemy nawiązać współpracę z kolejnymi punktami handlowymi lub usługowymi, w których będzie można korzystać z usług kurierskich Siódemki. Zależy nam, aby nasza oferta w pełni zaspokajała potrzeby klientów oraz maksymalnie ułatwiała wysyłanie paczek. Cały proces nadania przesyłki zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy przyjść do punktu Siódemka Service Point z przedmiotem, który chcemy wysłać, zapakować go na miejscu, a następnie wypełnić list przewozowy i nadać przesyłkę.– mówi Roman Jobda, kierownik działu Service Point.


Usługa proponowana przez Siódemkę to najbogatsza tego typu oferta dla klientów w Polsce, obejmująca w cenie standardowej paczki szereg dodatkowych świadczeń. Na pakiet korzyści składa się między innymi ubezpieczenie przesyłki do 5 tys. złotych, wygodne opakowanie firmowe, możliwość skorzystania z informacji telefonicznej, całodobowe monitorowanie przesyłki za pośrednictwem strony internetowej, a także powiadomienia o statusie paczki za pomocą wiadomości sms/e-mail. Zlecenia przyjęte w Service Pointach są realizowane już na drugi dzień roboczy.


(źr. Siódemka SA)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.