Dodaj ogłoszenie o pracy


BSH ocenił jakość usług ROHLIG SUUS Logistics

Producent sprzętu gospodarstwa domowego - BSH, wyróżnił Rohlig Suss Logistics za osiąganie wymaganych wskaźników jakościowych, wręczając operatorowi logistycznemu dyplom uznania. Rohlig jako jedyny partner BSH otrzymał wyróżnienie z zakresu dystrybucji krajowej i produktów producenta.

Uroczyste wręczenie dyplomu miało miejsce 5 października br. podczas dorocznego spotkania partnerów logistycznych BSH, producenta urządzeń AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. ROHLIG SUUS Logistics otrzymał jeden spośród czterech przyznanych tam dyplomów. Jednak jedynie jedno wyróżnienie nadane zostało za osiąganie celów w systemie oceny jakości usług transportu krajowego „Ocena Przewoźnika – Spedytora”.

- Otrzymane wyróżnienie jest dla nas niezwykle cenne, gdyż przyznane zostało bezpośrednio przez samego klienta, jako podsumowanie naszej całej ubiegłorocznej pracy. Prestiżu dodaje również fakt, iż doceniono nas za jakość świadczonych usług – terminowość dostaw i szybką dostępność samochodów, bardzo niski wskaźnik uszkodzeń, regularność raportowań, itp. – czyli bardzo ważną cechy, która stanowią o naszej przewadze konkurencyjnej. Proces obsługi BSH pokazuje także jak wielką wartością jest praca zespołowa i ścisła współpraca między oddziałami w całej Polsce – powiedział Artur Malarski, Dyrektor Oddziału ROHLIG SUUS Logistics w Łodzi.

Rohlig Suus Logistics obsługuje BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego od 1 lipca 2010 roku. Operator odpowiedzialny jest za dystrybucję krajową urządzeń AGD (od blenderów po znaczne gabarytowo lodówki) z magazynu BSH w Łodzi do odbiorcy finalnego (sklepy, hipermarkety, klienci indywidualni). Działania obejmują tereny zachodniej części Polski, mniej więcej od linii Słupsk - Tarnów.
Operator logistyczny świadczy klientowi ponadstandardową usługę, odpowiadając nie tylko za planowanie oraz kompleksową obsługą towarów (terminowy transport, zwroty, wymiany gwarancyjne, regularne raportowanie, dostęp do informacji 24 h na dobę, itp.), ale też za budowanie dobrej relacji z klientami finalnymi BSH (np. przydzielenie do projektu stałego, specjalnie przeszkolonego i oznakowanego personelu, który gwarantuje wniesienie towaru do domu klienta BSH w stanie nienaruszonym), jak również wspomaganie klienta przy kontroli jakości towarów w jego magazynie.

(źr. Rohlig Suus Logistics)

 

Zobacz także:
czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Rok 2024 był dobrym czasem dla rynku przemysłowo-logistycznego. Po przyspieszonym rozwoju w czasie pandemii, sektor wrócił na ścieżkę konsekwentnego wzrostu. W tym roku przekroczyliśmy 33 mln mkw. całego zasobu powierzchni magazynowej w kraju, co stawia nas na piątym miejscu w Europie. Wiele wskazuje na to, że kolejne 12 miesięcy będzie jeszcze lepsze.
Choć każda końcówka roku uważana jest za szczyt sezonu zakupowego, to wzmożone zapotrzebowanie na pracowników nie kończy się wraz z nadejściem świąt. Eksperci prognozują, że w sektorze magazynowym, logistyce i transporcie blisko 30-proc. wzrost zatrudnienia utrzyma się aż do połowy lutego 2025 r.
Unia Europejska wprowadza nowe przepisy dotyczące przejrzystości płac, które mają obowiązywać od 7 czerwca 2026 r. Firmy zatrudniające ponad 50 osób będą musiały udostępniać dane o wynagrodzeniach, a te powyżej 100 pracowników dodatkowo raportować zgodność z zasadami równości płac.